# Christian Luyindama - Sayfa 156 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hantal gördüm reisi biraz. Beli kolay kolay dönmemeye başlamış. Sakatlık sonrası çok normal tabi bu durum. Umarım toparlar ama.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herif koşmaya bile korkuyordu. Ne halt yemeye bir 45 oynattıysak. Sekidika, Ahmet filan 89'a oyuna giriyor, 9 aydır topa değmeyen adam 45 dakika sahaya atılıyor. Allah'tan sakatlanmadı bugün, gerekirse ligin başında da yedek oturup sonradan girsin birkaç hafta.

resmi maç olsa anlarım da hazırlık maçında 11den çıkarılması neden zaten kafayı yemiş bir taraftar topluluğuna duyuruluyor acaba

Hantal gördüm reisi biraz. Beli kolay kolay dönmemeye başlamış. Sakatlık sonrası çok normal tabi bu durum. Umarım toparlar ama.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yani reis adamın çapraz bağları yırtıldı Kongo'dan buraya ağrı kesici verip gönderdiler 1 yıl oynamadı nerdeyse baktım 18 Kasım görülüyor sakatlandığı tarih olur yani hor görmemek lazım

Luyindama gibi insan üstü bir varlık olsan bile böylesine ciddi sakatlıklardan dönmek eski haline gelebilmek zor bir süreç ...

resmi maç olsa anlarım da hazırlık maçında 11den çıkarılması neden zaten kafayı yemiş bir taraftar topluluğuna duyuruluyor acaba

İyi ki başlamamış abi 60 filan oynasa hakikaten sakatlanırdı. Oyuna girdikten sonra 55'te miydi neydi bir tane Hataylı herif soldan bildirdi onu bile yakalamayı göze alamadı. Normalde olsa yakartop oynardı o herifle. Bugün gördükten sonra ben hazırlık maçlarında 10-15 dakika oynamasına fitim. Hem kafaca, hem fiziken çok yormuş onu sakatlık.

Bir daha eskisi gibi olamaz. Mental eksiklerini çabukluğu ile kapatıyordu. Falcao gibi olur bu da büyük ihtimal maalesef korka korka oynuyorlar

cezalı olduğumdan maç sırasında yazamadım

adam maçı iplemedi resmen küpe ile maça çıkmış adam siz burda neler demişsiniz :d

Üst Alt