# Christian Luyindama - Sayfa 246 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yorumcu Adamin biri ligin baslarinda,
Hocanin Luyindama.ve Marcao yuzunden uykulari kaciyordur demisti.Bizde adama baya sovmustuk Adma ters totem yapti dedigi cikti p.wqnkn Luyin ve Marcaoda Donkta asiri kotu

yedirdiği golden ziyade son dakika michailak isimli elemandan yediği çalım garibime gitti. sen orda yarın kadar adamı da döndüreceksen biz ne yapalım ağam.

Laubali biri. En sevmediğim futbolcu tipi. Bazı maçlarda konsantre ile çok iyi oynuyor yanıltıyor onlar. Çoğu maçları umursamaz , laubali tarzı var. Satmak lazım sezon sonu.

Adama Sakatlıktan sonra uygulanmayan Mobbing kalmadı.İyi bile oynuyor.Ben olsam başlarım kulübüne de hocasına da der kadro dışı kalırdım.Adamın tekniği bir yere kadar yetiyor.Sen ısrarla bu adamdan pique olmasını bekliyorsun bu nasıl iş?

Adama Sakatlıktan sonra uygulanmayan Mobbing kalmadı.İyi bile oynuyor.Ben olsam başlarım kulübüne de hocasına da der kadro dışı kalırdım.Adamın tekniği bir yere kadar yetiyor.Sen ısrarla bu adamdan pique olmasını bekliyorsun bu nasıl iş?
Aynen öyle ondan sonra Mac kurtarmasini bekliyorsun.
Simdi gelen Mac keremi 11 sürer ilk yaptigi hatalarda suclu ilan edilir.
Ayni mok.

Yaw birak sarachi ata yapti tamamda bir saat topun onune dusmesini bekleyip vurmaya calisiyor topa dogru hareketlenmiyor bile Luyin Marcao desen baktin topa dokunamiycan kontrol etme kay taca gonder top onunden geciyo kontrol etmeye calisiyor.
Her mac biri çıkıp daha maçın başında herseyin içine siciyor. Hakemlerle mi uğraşalım hocanin formsuzluguyla mi yoksa angut gibi hatalarla mi? Yeter artık ya.

Her mac biri çıkıp daha maçın başında herseyin içine siciyor. Hakemlerle mi uğraşalım hocanin formsuzluguyla mi yoksa angut gibi hatalarla mi? Yeter artık ya.
Yagmayan yagmur bile bizim macta yagdi gi sahanin icine etsin guzelce Gence sene pandemiden once sampiyonluk isigi vardi pandemiden sonra tirasa bagladik ama bu dene hic o isikta yok.Hoca Mohammedide kusturecek oyundan ilk adami aliyor .

Üst Alt