# Christian Luyindama - Sayfa 249 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hatayspor’un oyuncusu Akintola:

Türkiye'de oynadığım süre boyunca beni en çok zorlayan oyunculardan birisi Galatasaray'ın defans oyuncusu Christian Luyindama… Çok hızlı bir oyuncu değil ama çok iyi zamanlaması var. Açık vermiyor. Başka oyuncular da beni zorluyor ama ilk aklıma gelen Luyindama.

Luyindama ilk macta Hatay’a karsi oynamadi, nerede karsilasmislar? En begendigi defans oyuncusu demek istedi herhalde.

Hatayspor’un oyuncusu Akintola:

Türkiye'de oynadığım süre boyunca beni en çok zorlayan oyunculardan birisi Galatasaray'ın defans oyuncusu Christian Luyindama… Çok hızlı bir oyuncu değil ama çok iyi zamanlaması var. Açık vermiyor. Başka oyuncular da beni zorluyor ama ilk aklıma gelen Luyindama.

Luyindama ilk macta Hatay’a karsi oynamadi, nerede karsilasmislar? En begendigi defans oyuncusu demek istedi herhalde.
hazirlik maci vardi 46' dakikada Luyindama oyuna girmisti , orda oynanmismiydi Akintola?

Hizini kaybedince bana Servet Cetin gibi geliyor , sakatlikdan oncesi cok iyiydi ama sonra bi turlu toparlayamadi mental olarakda geriye gitti baya. Satilmali

Adam oyuna girdi yine her topu kesti havadan yerden. Terimi gönderecek bir yönetim gelir de bu adamı takımda tutar umarım, bu adam Sergenin elinde olsa beşiktaş gol yemez.

takımda ortasahasında hayalet casperlar var, lig sonuncusu bile 2 topla ortasahamızı geçiyor bunun suçlusu marco-lyundama... ortasahaya gelip top kapmaları lazım halbuki, hatta forvete gol pası da versinler top kaptıktan sonra...

Üst Alt