# Christian Luyindama - Sayfa 252 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunun yerine donku övdügüm için bir ay ceza almıştım maç başında iyi gözüktü ama kafa toplarında ısrarla rakibe ve ortaya vurdu sonunda golü yedirdi.
Tabi oyunu luyindamaya kurduran hocama da selamlar .

Hava topu vermedi yine, yerden kimseyi geçirmedi. Golü yediğimiz pozisyonda yine karşıladı topu, orada 3 Ts'li varken bir tane Gs'li olmaması garip değil mi? Ceza sahamızın önünde oyuncu yok topu karşılayacak.

Ama bana kalırsa Luyindama'da dahil olmak üzere para edecek kim varsa gönderilmeli, bütün oyuncular istisnasız olarak potansiyellerinin çok çok altında oynuyorlar Luyindama'da dahil olmak üzere. Bu takımdan kimseyi görmek istemiyorum gelecek sezon.

Goldeki hatası ayrı
Kornere attığı toptaki hatası ayrı

bir pozisyonda tam 3 kere sahipsiz top buna geldi ve üçünde de ard arda pas hatası yapıp topu rakibe attı

bizi niye sevmedin luyi

Hava topu vermedi yine, yerden kimseyi geçirmedi. Golü yediğimiz pozisyonda yine karşıladı topu, orada 3 Ts'li varken bir tane Gs'li olmaması garip değil mi? Ceza sahamızın önünde oyuncu yok topu karşılayacak.

Ama bana kalırsa Luyindama'da dahil olmak üzere para edecek kim varsa gönderilmeli, bütün oyuncular istisnasız olarak potansiyellerinin çok çok altında oynuyorlar Luyindama'da dahil olmak üzere. Bu takımdan kimseyi görmek istemiyorum gelecek sezon.
Haklısın renktaş da, top yayın ortasına doğru uzaklaştırılır mı? Bildiğin assist yaptı, sanki Ekuban indirdi, Trabzonlu vurdu. Dikkat ettiysen bu eleman sürekli sağ ayağının dışı ile toplara müdahele etmeye calisiyor. Bu yüzden çoğu kez topu ıskalıyor, ya korner oluyor, ya rakibe gidiyor. Bundan defans mefans olmaz.

Haklısın renktaş da, top yayın ortasına doğru uzaklaştırılır mı? Dikkat ettiysen bu eleman sürekli sağ ayağının dışı ile toplara müdahele etmeye calisiyor. Bu yüzden çoğu kez topu ıskalıyor, ya korner oluyor, ya rakibe gidiyor. Bundan defans mefans olmaz.
Luyindama iyi oynamıyor, eski halinden eser yok. Ancak günah keçisi ilan edilmesini haksız buluyorum. Hatta yalnızca Luyindama için değil Marcao için de aynı şeyi düşünüyorum, takımın stoperlerden önce çok daha önemli sorunları var.

Üst Alt