# Christian Luyindama - Sayfa 257 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
8 değil 5m euro , ayrıca adam hala TSL'nin en iyi defanslarından biri.
Galatasaray'da defansı markajı sadece defans göbeği yapıyor.
vasat seviciler dolmuş bu forum.

Düşüşün sadece sakatlıkla ilgisi olduğunu sanmıyorum, farklı bir şeyler var.

Geçen senenin ilk yarısında oynadığı top, bu senenin ilk yarısında Fener maçında oynadığı top efsaneydi.

Şu pas oyununa adaptasyon konularından dolayı da dışlandığını düşünüyorum. Yaptığı hataların %80inde gol yemek de ayrı mevzuydu.

Zaten nolduysa Donk hıyarının "duvar olmush mu" demesiyle başladı. O gün bu gündür defans hattı Jose Rodriguez'e benziyor.

Düşüşün sadece sakatlıkla ilgisi olduğunu sanmıyorum, farklı bir şeyler var.

Geçen senenin ilk yarısında oynadığı top, bu senenin ilk yarısında Fener maçında oynadığı top efsaneydi.

Şu pas oyununa adaptasyon konularından dolayı da dışlandığını düşünüyorum. Yaptığı hataların %80inde gol yemek de ayrı mevzuydu.

Zaten nolduysa Donk hıyarının "duvar olmush mu" demesiyle başladı. O gün bu gündür defans hattı Jose Rodriguez'e benziyor.

Beğenilmeyen Diagne hala Galatasaray'ın en çok gol atan adam, Falcao-Feghouli gibi çok para alıp hiç birşey yapmayanlar yüzünden takım bu halde. Ortasahayı rakipler tek topla geçiyor. ortasahada markaj yok, sag-solbekte gram defans yapan yok. önünde önlibero yok.

Hiç transfer yapmasak Lucescu gibi elindeki malzemeden şikayet etmeyip verim alan standart bir hoca gelse liyundama feghouli Linnes akbaba gibi bir sürü topcumuzun performansı 5 kat artar.
Terim mental olarak bitirdi bu adamları özgüven kalmadı çoğunda.
Şu adamın ilk geldiği maçları göz önüne getirin pas konusunda böyle yetersiz değildi.gudubet bir pas oyunu zımbırtisi takımın da taraftarın da ebesinin horekesini gösterdi

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

5 ocak 2021 konyaspor galatasaray maçı : skor 2-2 iken ve en önemlisi oyun ivmesi bize geçmişken yaptırdığı gereksiz penaltı ve kaybedilen 3 puan.
17 ocak 2021 beşiktaş galatasaray maçı : iki golde de yaptığı hata ve kaybedilen 1 puan, beşiktaşın ekstra aldığı 2 puan.
19 mart 2021 galatasaray çaykur rizespor maçı : ilk ve son goldeki net hataları ve kaybedilen 3 puan.
21 nisan 2021 galatasaray trabzonspor maçı : trabzon golünde yaptığı hata ve kaybedilen 2 puan.
alt alta koyunca direkt luyindama hatasıyla kaybedilen 9 puan. bir stoper direkt olarak bu kadar maça etki etmemesi lazım. kendisi sakatlanana kadar iyiydi hoştu ama bu sezon şampiyonluğumuza yazık etti.

Yazık nereden nereye...

Üst Alt