# Christian Luyindama - Sayfa 300 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
10 dakkada nelsson ve marcao'nun 85 dakkada yaptigi hatalarindan fazlasini yapti. Bakalim hafta sonu bu kazma veya alpaslan'mi oynacak

hocam doğru maçı izlediğine emin değilim.
Mac izlemiyoki kimse. Hocanin taraftarin onune attigi adamlari ezbere kotuluyo millet. Adam son 10 dakika, Nelsson’un mac boyu kestiginden fazla top kesti. Luyindama’nin tek eksigi iyi bir teknik adam. Savunma yonu bu kadar iyi adama oyun kurdurmazsin olur biter. Hatta ben olsam 3lu savunmada denerdim. Takimdaki en iyi kesicinin sahada olmamasi hic akil isi degil.

Ya daha geçen maç gol yedirdi adam iyi hoş ikili mücadelede güçlü vs. ama 89 dkka iyi oynar bir tane gollük hata yapar öyle bir adam.

Luyindama oynuyorsa Gustavo oynamalı sürekli söylüyorum ancak hoca Luyindamayı halen daha Taylan berkanla oynatıyor. Oyun kuramıyoruz o yüzden. Sonra avrupada farklı oynuyor gibi oluyoruz. Şu 8 maçlık cezada Luyindamayı kazanabilirdik

Mac izlemiyoki kimse. Hocanin taraftarin onune attigi adamlari ezbere kotuluyo millet. Adam son 10 dakika, Nelsson’un mac boyu kestiginden fazla top kesti. Luyindama’nin tek eksigi iyi bir teknik adam. Savunma yonu bu kadar iyi adama oyun kurdurmazsin olur biter. Hatta ben olsam 3lu savunmada denerdim. Takimdaki en iyi kesicinin sahada olmamasi hic akil isi degil.

Biz ayri mac izlemisiz demekki. Bu lafi cikarmislar iyi kesici diye, saka gibi. Ben 8m verilmis teknigi rezil olan ve her 3 macta bir patlayan birini görüyorum. Ama cok iyi kesiciymis

Disipline edilmeli ama etrafındaki takimda artik belli bi oyun plani olan,hücumda gerekeni yapan,defansi risk almaya zorlamayan bi takim olmaya baslamali

Nelson temaslı oyunu pek sevmiyor luyı marcao çok daha iyi o konuda Nelsoni sağa koysan birebirler sıkıntı olabilir.. tam tersi luyiyı sağa koysan bu sefer de luyı yine top çıkarmak zorunda kalacak 2 ucu boklu değnek..

Her türlü 3’Lünün göbeği olur boss Nelson daha çok sağ stopere yatkın bence Rize maçında denenmeli. O zaman sol beke Ömer koymanın sıkıntısı olmaz. Ortada da gustavo Berkan tandemi denenebilir. Bu sefer sağa keremi atıp ileri 3 lüyü cica morutan ve Halil i serbest olarak kullanabilirsin.

3-4-3 terim gegenpresi izleyebiliriz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu adama ligde fiziken ezecek ne santrafor var ne kanat

Emre kılınçı yedlini yürüyerek geçen adamlar luyindamayı görünce kaçtılar resmen

Bu adamın hayvani gücü var bunu kabullenmek gerek ama pas hatalarını ne yapacağız bilemiyorum. Kapanan takımlarda bu adam dünyanın en iyi stoperi olur

Üst Alt