# Christian Luyindama - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Taşaklarına hakim olmasında faide mülahaza etmekteyim!:D...Sevdiğim ve ümitvar olduğum bir futbolcumuz. Biraz daha dengeli ve olgun futbol oynaması gerektiğini idrak etmeli; artık ''Gelecek vaadeden genç yetenek'' dönemini atlatmış olması gerekiyor...

Rakip forvetleri rencide etmek gibi bir huyu var. Tam bir yarma olduğundan gider de yapamıyorlar, faul de. Resmen sindirip futboldan soğutuyor adamları. Yani "iyi ki karşı takımda değil" diyorum. . Tek sorun aşırı güven - gereksiz hareket kombinasyonu.

top adama yakin olsa lyundama bu hareketi yapsa eyvallah ama top lyundamaya yakin ve topa hamle yapiyor. kirmizi ile alakasi yok pozisyonun

kendisini müthiş beğeniyorum ama şu dengesiz hareketleri çok fena bitirecek bizi. Bunu biraz olsun dindirirse çok büyük paralara gider.

Kamara karşısında 1'e 1 kalıp çok iyi durdu ve iyi vurdurmadı. Bu kolay iş değil. Sert olması güzel ama dengesiz olması kötü.

kendisini müthiş beğeniyorum ama şu dengesiz hareketleri çok fena bitirecek bizi. Bunu biraz olsun dindirirse çok büyük paralara gider.

Kamara karşısında 1'e 1 kalıp çok iyi durdu ve iyi vurdurmadı. Bu kolay iş değil. Sert olması güzel ama dengesiz olması kötü.

Zaten dengeli olsa, bize dusmezdi. Fiyati'da 8m degil, en az 20m cekerdi standard.

top adama yakin olsa lyundama bu hareketi yapsa eyvallah ama top lyundamaya yakin ve topa hamle yapiyor. kirmizi ile alakasi yok pozisyonun
Rakip oyuncu yerinde dursa temas olmazdı.. dikkat ederseniz Luyindama topa vurduktan sonra rakip Luyindama nın ayağının altına geliyor.. tabi gel de objektif olacağım ayağına hakeme hak veren ılıklara anlat bunu..

Luyindama ile marcao ya sahip çıkalım.Takımdaki belkide tek kusursuz bölgemiz stoperlerimizdir.Bu arkadaşlarımızın stoper için çok genç olduklarını ve öğrenmeye çok açık olduklarını unutmayalım.Bugün bakıyorsunuz Ramos bile nasıl hatalar yapıyor maçlarda.

Luyindama STSL için mükemmel ötesi bir stoper fiziksel özellikleri ile hızıyla gücüyle rakip ile kalemiz arasına bir duvar örüyor resmen üstelik inisiyatif alması ve sahada ayaklarının yere çok çok sağlam basması ile rakipler için bildiğin kabus oluyor. Üstelik yanında Marcao gibi bildiğin defanstan takıma şeflik yapan sol ayaklı bir stoper var. Bu ikiliyi kim izleyip takıma kazandırdıysa bir araya getirdiyse Allah razı olsun ondan

Dün Liverpool savunmasını izliyorum da 950 mil.€ piyasa değeri olan Liverpool Matip&Lovren ile filan EPL şampiyonu olmaya çalışıyorlar, çok iyi biliyoruz savunma merkezinin çürük olmasının ne derece sıkıntılı olduğunu Allah yardımcısı olsun Kloop 'un ne diyelim ...

çok iyi stoper ama sanki maçın içinde her an kırmızı kart görecek yada sakarlık yapıp kendi kalesine gol atacak hissi veriyor.

Üst Alt