# Christian Luyindama - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
iyi hoş ama çok dengesiz top ayağına gelince riske girmeyip tek oynasa çok mantıklı top sürerken kaybedecek gibi hissediyorum elleri yana açık koşuyor falan strikerların belalısı olmaya yeminli ama

Bu herife ağır diyen sığırlar var TV'lerde. Ulan 1.95 boy, 90-95 KG herif. Hızlı dedikleri Lens'i geriden gelip ekarte etti bir pozisyonda.

O pozisyonda ayağa kalkıp alkışlayasım geldi boyuna posuna göre çok çevik cidden. Tek sıkıntısı arada topla riskli işler yapması o da olsun o kadar. Ayağı kötü değil zaten orta saha yetersiz olduğu için oyunu kurmak da Marcao ve Luyindama'ya kalıyor..

Yarım sezondur burada zaman zaman dengesizlikler yapsa da genel olarak güven veren performansı var. Topu kullanma, çevre kontrolü ve doğru karar vermede kendini geliştirmeli. Ki Afrika'dan gelip Belçika'nın büyük kulüplerinden birinde Boss lakabını alması ne kadar gelişmeye açık oyuncu olduğunu gösteriyor. Gelecek sezon takımı daha fazla sahiplendiğini hissedince farklı seviyelere performanslara çıkacaktır. Kariyerinde Premier Lig'i görmeyi hakediyor.

ilk geldikleri günden beri diyorum bizim bebeler teknik olarak cok iyiler oyun okuma top kapma havadan yerden markaj vs

tek sıkıntıları mental olarak yetersizler yani 2de sakarlar eger bunu minimuma indirirlerse 10 milyonlar filan komik kalır

daha bu bebeler şampuanlar ligi görmedi

Bu seviyelere çıkmasını beklemiyorum. İlk etapta çok zor, daha sonraları belirlemek güç ama yine de pek olası görmüyorum. Tahminen ilk transferini C.Palace, Watford ayarında takımlara yapar. Bunu bekliyorum çünkü bu potansiyeli gösteriyor. 13 ya da 16 M euroya C.Palace transferi olsa şaşırmam ama ordan Liverpool seviyesi yaparsa şaşırırım açıkçası.

Üst Alt