# Christian Luyindama - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Benim forma konusunda biraz uğursuzluğum var tam Lincoln'ün formasını aldım adam kadro dışı bırakıldı sene sonunda gönderildi Arda'nın formasını aldım herifin yemediği bok kalmadı sonra bu sene Gomis'in formasını aldım adam yeni sezon formasını giyemeden satıldı

Luyindama'nın formasını almayı da çoook istiyorum ama adamın başına bir iş gelecek diye korkuyorum

Benim forma konusunda biraz uğursuzluğum var tam Lincoln'ün formasını aldım adam kadro dışı bırakıldı sene sonunda gönderildi Arda'nın formasını aldım herifin yemediği bok kalmadı sonra bu sene Gomis'in formasını aldım adam yeni sezon formasını giyemeden satıldı

Luyindama'nın formasını almayı da çoook istiyorum ama adamın başına bir iş gelecek diye korkuyorum
Renkdaș benden sana Diagne forması.

benim de forma cenabetim var reis

gecen sezon maicon rokenin formasini almistim adam tabiri caizse bok gibi oynamaya basladi

bu sezon serdar azizin formasini aldim malum olaylar yasandi

Almisken söyle topcu alacaksin. Abdürrahim'in dedigi gibi cimleri yolacak topcu iste. Sünepe yerli-yabanci almasinlar canimizi yesinler.

Üst Alt