Christian Pulisic: "Geleceğim için en iyi kararı vermem gerekiyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Christian Pulisic: "Geleceğim için en iyi kararı vermem gerekiyor"

Christian Pulisic: "Geleceğim için en iyi kararı vermem gerekiyor."

Christian Pulisic: "En önemlisi; oynayabileceğim, güvenimi yeniden kazanabileceğim ve oynadığım futboldan keyif alabileceğim bir yerde olmaya ihtiyacım var."

Lyon, Chelsea’den ayrılmak isteyen Christian Pulisic ile ilgileniyor. Lyon’un yanısıra Napoli, Milan ve Juventus da oyuncu ile yakından ilgileniyor.

Milan oyuncusu olacak gibi maalesef. Oysa Rashica'nın yaptığı her şeyi yapabilen bir o kadar da fazlası olan bir herifti. ABD'nin yarısını Cimbomlu yapacak olması da cabasıydı. Maalesef sıra bize gelmedi

Milan'a hem sağ kanat lazım hem artık paraları var hem de Chelsea'yle araları iyi

Christian Pulisic: "En önemlisi; oynayabileceğim, güvenimi yeniden kazanabileceğim ve oynadığım futboldan keyif alabileceğim bir yerde olmaya ihtiyacım var."

(bkz: galatasaray)

Milan oyuncusu olacak gibi maalesef. Oysa Rashica'nın yaptığı her şeyi yapabilen bir o kadar da fazlası olan bir herifti. ABD'nin yarısını Cimbomlu yapacak olması da cabasıydı. Maalesef sıra bize gelmedi

Milan'a hem sağ kanat lazım hem artık paraları var hem de Chelsea'yle araları iyi
Chelsea belki de kulüp tarihinin en hareketli transfer dönemini geciriyor.

Takimdan resmen ayrilanlar: Koulibaly-Kante-Bakayoko-Felix-Zakaria
Takimdan ayrilmasi an meselesi olanlar: Mendy, Ziyech, Kovacic, Mount, Havertz, Azpilicueta, Pulisic, Lukaku, Loftus-Cheek

Daha kiradan dönen gencolar ve Aubameyang gibi kulüp aradiklari topcular var.

Neler yapacaklar merak ediyorum.

Chelsea belki de kulüp tarihinin en hareketli transfer dönemini geciriyor.

Takimdan resmen ayrilanlar: Koulibaly-Kante-Bakayoko-Felix-Zakaria
Takimdan ayrilmasi an meselesi olanlar: Mendy, Ziyech, Kovacic, Mount, Havertz, Azpilicueta, Pulisic, Lukaku, Loftus-Cheek

Daha kiradan dönen gencolar ve Aubameyang gibi kulüp aradiklari topcular var.

Neler yapacaklar merak ediyorum.
Bir £500m daha harcayıp takımı daha da kötü hale getirebilirler :asd:

sağ tarafta ben hiç beğenmiyorum.En iyi kariyer sezonu da 19-20'dir büyük ihtimalle Chelsea'de orda da solda oynuyordu.Seneye kiralarız belki , Leao varken zor oynaması.Milan sağda denerse keser belli bir süre sonra.

Üst Alt