GSC Haber - Cicâldău, Konyaspor'a Kiralandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Cicâldău, Konyaspor'a Kiralandı

mantıklı bi hamle yapmamışız. maaşından kurtulmak için yine sözleşme bitene kadar kiralanacak bu adam belli oldu. yok mu koskoca dünyada şunu satın alabilecek bi takım ilginç yani

mantıklı bi hamle yapmamışız. maaşından kurtulmak için yine sözleşme bitene kadar kiralanacak bu adam belli oldu. yok mu koskoca dünyada şunu satın alabilecek bi takım ilginç yani
İyi performans göstermesi lazım arap takımında ne yaptı bilen yok

Mesela taylan iyi kötü agücünde iyi performans gösterdi maaşıda 100bin € civarında ne diye bedavaya yada bonservisiyle vermedik anlamıyorum cüzide olsa 1 miktar para almak gerekirdi

Satın şu romen'leri kurtulalım. Külliyen zarar alayı. Bedavaya adam kiralıyorlar. Madem bedava göndereceksiniz salın MOZAMBİK falan.

Beyler aldığımız zaman bu adamın italyan takimlari ile transfer söylentisi vardı. Bende bu şekilde cokecegini tahmin etmemiştim. İnşallah konya da elle tutulur bir performans sergiler ve en az zararla bonservis kazanırız.

Ben daha ozguvenliyim yav maalesef bu adamdan olm milyon eurolar odemisler sana sende keza kazanıyorsun öyle paralar insan sırf buradan yükselir bir hırslanır. Tamamen yeteneksiz vs olduğunu düşünmüyorum ama çok silik bir tip oradan kaybediyor

Üst Alt