cihan ağzıkara | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

cihan ağzıkara

Kendisinin başlığının açılmamış olmasına çok şaşırdım. Mod olmadan önce efendi tavırlarıyla olduktan sonra da organizasyonel yetisiyle ön plana çıkan çalışkan bir kardeşimiz... Üstelik genç yaşına rağmen mesafe koyabilen, muadili geçmiş ve halihazırdakiler gibi gaza gelip ön yargıyla hareket etmeyen tam bir profesyonel. Ayrıca İTÜ talebesiymiş yolu açık olsun bunu bir Koç mezunu olarak yazıyorum İTÜ Türkiye'nin en kıymetli değerlerinden biridir... Allah muvaffak etsin üstat...

"Üstelik genç yaşına rağmen mesafe koyabilen, muadili geçmiş ve halihazırdakiler gibi gaza gelip ön yargıyla hareket etmeyen"

Birini överken başkasına bok at, sorsak kesin yapmamışsındır.

Bayram bayram sinirlendireceksin zorla.

Bir daha kimseye bu tarz bir itham görmek istemiyorum biriyle derdin varsa git açık açık ona yaz böyle çocuk gibi kaçarak laf sokma az delikanlı bir duruş göster.

"Üstelik genç yaşına rağmen mesafe koyabilen, muadili geçmiş ve halihazırdakiler gibi gaza gelip ön yargıyla hareket etmeyen"

Birini överken başkasına bok at, sorsak kesin yapmamışsındır.

Bayram bayram sinirlendireceksin zorla.

Bir daha kimseye bu tarz bir itham görmek istemiyorum biriyle derdin varsa git açık açık ona yaz böyle çocuk gibi kaçarak laf sokma az delikanlı bir duruş göster.
Aynı anda yazmışız yav böyle yapalım o zaman

Üst Alt