Cihan Kamer: "58.maddenin değişmesini istiyoruz" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cihan Kamer: "58.maddenin değişmesini istiyoruz"

Cevap: Cihan Kamer: "58.maddenin değişmesini istiyoruz"

Tam bir şerefsiz.Buda yeni çıktı piyasaya.Tam tokatlık.Hey Allahım sen bu taraftra sabır ver.

Ey madyatik olan Galatasaraylılar meydanı bu ayılara bırakmayın.Bunlara gerekli cevapları verin.Korkmayın arkanızda aslanlar gibi taraftarınız var.Biz bu bizim iş bilmez yönetimlere kalırsak bizi bile küme düşürür bu şerefsizler.Adnan Öztürkü yapa yalnız bırakır bu yönetim demedi demeyin.Hiç destek yok adama.

[video=youtube;fcLJS_MUQRU]https://www.youtube.com/watch?v=fcLJS_MUQRU[/video]

Bir karar verin ulan, değişsin mi değişmesin mi :SS:

bordomavı.nette bu ezıklerı çok güzel anlatmıslar slaytlarla, anlatılmaz görülür diyorum:)

o yoldan geçeceğin kesin. AMA o yolları değil sen o cehennemin dibini düşün şimdiden.

siz de şeref haysiyet olsa, bu tapelerden sonra bırak ekrana çıkıp sağa sola atışmayı utancınızdan sokağa bile çıkmamanız gerekirdi. bizim nazarımızda hep şerefsizdiniz, öyle de kalacaksınız

Hani degismesin diyordunuz yuh beaaaaaaaaaa

Ben bu kadar doneginide gormedim adamlar 360 degil bildigin 540 dondu lan.. !

Biz bu tarz insanlara gerçek hayatımızda "kıvvrakk" diyoruz.

Şimdi bu yasa niye değiştirme gereği duyumuş valla kim değişsin istiyosa adamım demesin

Dünyadaki bütün dansözler toplansa bunların eline su dökemez.

siz önce oturun sakin kafayla ne yapmak istediğinize karar verin sonra ekranlara çıkıp dansöz gibi kıvırmayın.

İbrahim Tatlıses hala aktif olarak tvlere çıksaydı fnri kıvırtırken görürdük !!!

Üst Alt