Cihat Arslan: "Bu sene Emre Kılınç'ın senesi olacak, Dünya Kupası'nın yıldızı olabilir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cihat Arslan: "Bu sene Emre Kılınç'ın senesi olacak, Dünya Kupası'nın yıldızı olabilir"

455

Emre Kılınç'ın eski hocası Cihat Arslan, futbolcu ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Cihat Arslan: "Emre Kılınç, EURO kadrosunda yer almayı çok istiyordu. İnanılmaz üzgün olduğunu biliyorum. Ama önüne bakıyor. Bu sene onun senesi olacak. Ayrıca Dünya Kupası'nın parlayan yıldızı olabilir. Üstüne koyarak gidiyor. Fatih Terim de onun için büyük bir şans"

Cihat Arslan: "Galatasaray, Avrupa'da başarılı olmak istiyorsa zaman kaybetmemeliydi. Dolayısıyla takımı en iyi tanıyan Fatih Terim ile devam edildi. PSV maçı kolay olmayacak ama Fatih Terim takımı en iyi şekilde hazırlayacaktır"

Ajansspor

Ben bu Emre Kılınç'ta yetenekten ziyade karakter olarak büyük topçu izlenimi alamıyorum.
Yav büyük takım topçusu illa biraz dominant olur, gerektiğinde agresifleşir, ortada kavga varsa koşarak gider filan. Oyunu da öyle. Hiçbir şekilde extra bir iş yapayım isteği yok. Tam garantici. Alayım vereyim... Bu şekilde devam ederse çok zor tutunması.

Üst Alt