Çilli Çilek Fernando Torres - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çilli Çilek Fernando Torres

Cevap: Çilli Çilek Fernando Torres

O kadar beklenti yükseldi ki çilek için beni şu saatten sonra Torres veya Kaka keser zaten. İmkansız ama düsüncesi bile güzel.

Hahaha sırf forumdada bu başlık açılmışmı diye girdim. Sabah gazetelerde bu haberi gülünce hunharca güldüm. Ulan ne milletiz ya kendi kendimize gülmeye malzeme çıkartıyoruz.

Hay Allah belanızı versin ne yazacağınızı şaşırdınız. Allah muhafaza kazara CL 'de yarı final falan oynayıp cebimize 3-5 kuruş koysak Ronaldo 'yu falan yazacaklar.

Pato, Dzeko ve Torres dedikodularını ortaya atanların amacını çözemiyorum. Üçüde seviye olarak 1.sınıfın basında oyuncular iken niye kariyerlerinin baharında TÜrkiye'ye gelsinler ki.

Çilek zaten çilli olur,tip olarak bire bir çileğe benzeyen Torres ama rüyalarda alırız anca :D

Muhtemelen katar,çin yada rusya ekiplerinden biri istiyor.bu manager olaylarının yazar ayakları devreye girerek piyasa yükseltiyorlar.eto,drogba gibi flaş transfer yapıp parayı bulabilir.

Üst Alt