Cim Bom'a sürpriz ortasaha: Jebrin! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cim Bom'a sürpriz ortasaha: Jebrin!

Cevap: Cim Bom'a sürpriz ortasaha: Jebrin!

evet fanatik çocuğa forvet diyo çeviri yapanlarda yanlış çeviriyo bizim meydanın mallığı ,öküzlüğü yani :eek:

Arsenal ile Atletico Madrid tarafından izlenmiş,antrenmanlara davet edilmiş porstmutta transfer olmadan önce.. çeviri bunu söylüyo olsa gerek.

pvu4.jpg

Yukarıdaki fotoğraf kime ait? Açık konuşayım, öğlen saatlerine kadar ben de bilmiyordum. İnternetteki haberi okuyunca ve hakkında biraz araştırma yapınca öğrendim. Hikâyesi ilginç gelince sizlere de aktarmak istedim.

Ligde zor zamanlar geçiren Bucaspor transfere erken başladı ve Gana U-20 milli takımında oynayan Torric Jebrin ile ön sözleşme imzaladı.

Öncelikle yeni bir "Wonderkid"le karşı karşıya olduğumuzu söyleyeyim. 1992 doğumlu Jebrin, FM ile ünlenmiş futbolculardan biri. Genç Akralı, Hearts of Oak'da futbola başlamış. Başladığı gibi de gözlemcilerin radarına takılmış. Sırasıyla Arsenal ve Atletico Madrid ile deneme antremanlarına çıkmış. Hatta Arsenal'in kendisiyle sözleşme imzalayacağı dedikoduları yayılmış. Sonra ne olduysa vazgeçilmiş. Kısa bir dönem Real Madrid'in ağına takılsa da transferi bitiren kulüp İngiliz Porsmouth olmuş.

Jebrin'in şanssızlığı Porsmouth'un yaşadığı ekonomik kriz olmuş. Bonservis problemleri yaşanınca Hearts of Oak'a geri dönmüş. Buca'nın bu genç yeteneği bulması da ilginç bir hikâye konusu. Denenmek için İzmir'e çağrılmış ve A takıma karşı oynadığı A-2'lerde 2 asist yapıp A-2'ler A takımı 3-1 yenince gece 02.30'da İzmir kulübüne imzayı çakmış.

Jebrin hakkında bildiklerim bunlar. Umarım Buca'ya yararlı olur

Uzunpaslar.blogspot

Yabancı kontenjanı sınırsız. Hem genç tribünde falan oturmayı sorun etmez. Alınmalı bence :yenieek:

BankAsya1Ligi Bank Asya 1. Ligi

Alacaklarını gerekçe göstererek Bucaspor'dan ayrılan Torric Jebrin'in, Suudi Arabistan takımlarından Al Shabab ile anlaştığı ortaya çıktı.

Gerek yok. Gelmiş 20 yaşına. Tribüne diye adam alınacaksa 16-18likler alınsın altyapıda izlensin.

Bank Asya'da Buca'nın tv'den maçlarını izlediğim kadarıyla pek birşey yaptığını görmedim. Bazı oyuncuların belli yerlere gelmeleri için erken adım atıldığında daha sonra hayal kırıklığı oluyor. Bugün gelecek Jebrin'in pek bir faydasını göreceğimize inanmıyorum.

Jebrin, “Beni Arsenal, Atletico Madrid gibi kulüpler istemesine rağmen Bucaspor’u tercih ettim. Ancak 5 aydır maaşımı ve maç başı ücretlerimi alamadım” dedi

Kafası iyi mi bunun? Kendine haline bırakalım bence

Bu wonderkid olayına inanmamak lazım tabi ama eğer scout ekibi midir nedir, adam gibi izleyip, adam gibi düşünüp iyice irdeleyip karar verirse, teknip ekip de deneyip alırsak olabilir. Orta alana ofansif, yaratıcı (ama çift yönlü) bir isim istiyorum, biraz fizik ve tempo kazınırsa o alınacak ismin yedeği olabilir Engin'le beraber. Emre Çolak'tan bariz üstünlükleri varsa tabi.

Üst Alt