Cimbom iki transfer daha yapacak - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom iki transfer daha yapacak

Cevap: Cimbom iki transfer daha yapacak

Herkesin bir tahmini var bende Marcos Senna diyorum basındada hiç çıkmadı

İspanya'nın Real Madrid takımında oynayan ve satış listesinde bulunan Hollandalı Klaas Jan Huntelaar'ın, Almanya'nın Stuttgart takımına transferi için görüşmelerin devam ettiği bildirildi.

Stuttgart ile Real Madrid arasında görüşmelerin olumlu devam ettiğini yazan İspanyol basını, 26 yaşındaki Huntelaar için 20 milyon Avro'ya yakın bonservis bedeli talep edildiğini belirtti. Galatasaray'ın da transfer etmek istediği futbolcular arasında gösterilen Huntelaar ile ayrıca Wolfsburg, Olympique Marsilya ve AC Milan kulüpleri de ilgileniyor.

ah ah biz alsakta karşılayamayız bütçe olarak:eek:

Yurtiçinden hala alınabilecek Murat Ceylan, Sezer Öztürk, Orhan Şam gibi oyuncular var. Santrafor olarak da Fatih Tekke. Bunlardan biri alınırsa şaşırmam.

Haklisin topram cok isterler ona, ben sadece ise yarar yerli olarak örnek gösterdim.

Anil dedigin gibi Edizde iyidir. Eren+Ediz belki bir iki tane daha cikar dahada cikmaz.

Ayrica ikisi avrupada ne kadar isimize yarar tartisilir. Eren olabilirde Ediz avrupa maclarinda oynayamaz herhalde.

murat ceylan ı da çok beğeniyorum renktaşlar ya kesin bu adamlar ilerde milli takımımızın değişmez oyuncuları olacak inş bu genç arkadaşıda cimbom forması altında izleriz...

Yurtiçinden hala alınabilecek Murat Ceylan, Sezer Öztürk, Orhan Şam gibi oyuncular var. Santrafor olarak da Fatih Tekke. Bunlardan biri alınırsa şaşırmam.

Orhan sam GS nin fudbolcusu deyil Murat ceylani alacagina alt yapidakilari oynat hem almak istesen bille anadollu takimlar cildirmis gördük antep ismaili satarken sezerin oyununu hic izlemedim fakat emre colakdan iyi oldunu hic sanetmiyorum

Orhan sam GS nin fudbolcusu deyil Murat ceylani alacagina alt yapidakilari oynat hem almak istesen bille anadollu takimlar cildirmis gördük antep ismaili satarken sezerin oyununu hic izlemedim fakat emre colakdan iyi oldunu hic sanetmiyorum

Pek birşey anlayamadım.Türkçe'yi biraz daha düzgün kullanırsak daha iyi olmaz mı renkdaş?

Gökhan Gönül için Oftaş'tayken Galatasaray'ın oyuncusu değil demişlerdi. Murat Ceylan ligin en iyi genç ortasaha oyuncusudur. Sezer geçen sene Bank Asya'nın en değerli oyuncusu seçildi. Daha fazla açıklamaya gerek yok sanırım. ;)

Ayrıca yazdıklarını anlamak için tercüman lazım.

Üst Alt