Cimbom Kaynak Arayışında! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom Kaynak Arayışında!

Cimbom'da finansal sıkıntılara çözüm arayan Dursun Özbek yönetimi mali kaynak yaratarak başta Otel inşaatı olmak üzere, basketbol salonu için finansman yaratmaya çalışıyor.

Galatasaray'da teknik direktör ve transfer konusunda ağırdan hareket etme kararı alan Dursun Özbek yönetimi ağırlığı inşaat ve gayrımenkule verme kararı alırken, Mecidiyeköy'de inşaatı yılan hikayesine dönen otelin inşaatı için likidite sıkıntısı çözmek için arayışlara başladı.

Geçtiğimiz günlerde projesi Cumhurbaşkanı tarafından beğenilmeyen salon inşaatı konusunda ısrarlı olan yönetim 13 bin kişilik bir salon inşaatı için spor bakanı ile Çağatay Kılıç ile dirsek teması kurarak taraftarı salona çekmeyi amaçlıyor.

Vergi borçlarının yeniden yapılandırılması için de hükümet yetkilileri ile görüşmeler devam ediyor.

TRANSFERDE FORMÜL: FUTBOLCU SATMADAN ASLA

Bu konularda ki sıkıntıların çözülmesinin ve CAS davasından olumlu karar çıkmasının ardından transfere dönme kararı alan yönetim acele edecek bir durumun olmadığını her fırsatta yinelerken, transfer için gerekli finansmanı sağlamak adına Sneijder, Muslera gibi isimlerin satışından gelecek gelirin hayalini kuruyor.

Futbolcu satmadan herhangi bir hamle yapılmayacak. Eğer ki beklenen satışlar gerçekleşirse bu kez transferde somut adımlar atılarak PTT 1. Lig, Fransa Ligue 2., İngiltere Championship, ve Bundesliga II gibi liglerden bütçeyi zorlamayacak isimler ile temasa geçilecek.

Son düzenleme:
Planladıkları şeyleri söyleyim ;

Sneijder'in talibi çıkarsa kesinlikle satacaklar.

Muslera'nın da ciddi bir talibi olursa satılacak.

Kesin bilgi. Yönetimin şu anda düşündüğü tek şey bunlarmış.

ptt 1.ligden oyuncumuz eksikti. milli takim okadar iyi sonuclar aliyor ki bizim gücümüz anca bank asyadaki adamlara yetiyor

Tabi cnm adam haklı.Önemli olan otel inşaatı ve gayrımenkul.Transfer ve t.Direktörsüzde yolumuz çok açık.Gerek yok.

Planladıkları şeyleri söyleyim ;

Sneijder'in talibi çıkarsa kesinlikle satacaklar.

Muslera'nın da ciddi bir talibi olursa satılacak.

Kesin bilgi. Yönetimin şu anda düşündüğü tek şey bunlarmış.

Cage.lmao.gif

Sneijder ve Muslera'yı satıp gelen parayla ikinci lig topçuları mı alacaklarmış? Somut adımlarına tükürdüğümün sığırları.

sneijder kesinlikle satılacak muslera ve podolskide aynı şekilde bunları satınca 2-3 çöp futbolcu daha alınacak kalan para bazı evlatlara dağıtılacak zam olarak ve komisyon alınacak.

madem kaynak arayacaksınız açın kulübü halka üye olmak için binlerce iş adamı var ama olamıyor bu dinazorlar kulüp bizim olsun diyor fatoş terim ide getirirler komple iflas ederiz artık

İşte beklenen haberde geldi

Transfer falan yok. Yine uyuttular ve birden satmadan transfer yok haberi ile yem attılar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rezil herifler defolun gidin lan
Hadi sportif başarıyı geçtim.
Ekonomik olarak bile kulübün içine ettiniz.
Temmuz ayı geldi sponsor bile belli değil.

Lanet gelsin Dursuna!

Bu dursun geldiginden beri hic proje üretebildimi bileklik sirvasi haric? sonrada kaynak ararsin böyle iste, ulan soktaktan 5-10 kisi topla dursunun ve ekibinin yaptiginin aynisini yapardi. ben bukadar rezil ve aciz bir yönetim görmedim, adamlar resmen sneijdere ve muslera talip ciksin diye dua ediyor ki eleri biraz para görsün, sonrada o parayi komisyon transferine harciyacak ceplerine para indirecekler

Üst Alt