Cimbom'a Belhanda Piyangosu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom'a Belhanda Piyangosu!

kafanı yorma sizin dombili kadar degersiz degil hala gideri var
bizim dombili?
doha-hauptstadt-von-katar-5-mar-2018-al-gharafa-der-hollandische-kapitan-wesley-sneijder-r-mia...jpg

ama konu bu degil artik gecmis gecmiste kaldi yinede bir sneijder tabiki olamadi ki mevki olarakta 10 numarada degildi, beklentimiz cok daha fazlasiydi belhandadan, mücadelesine lafim yok yetenekleri sinirli. dribling yetenegi 10nr ama sut vs gelistirememis hic malesef. güzel bir fiyata satabilirsek feghouli ile birlikte düzlüge cikariz...

Son düzenleme:
Fikri değişmesi için birşeyler olması lazım
Mesela senin sulh ilan ettigin gibi
İyi oynuyormu oynuyor o zaman ebele gubeleye gerek yok

Galatasaray Düşmanlarının .........
Mesela ben veya benim gibi birkaç kişi de( örn. @Uğur İz ) geçmişte çok aşırı eleştirmesine rağmen son haftalarda performansını iyi bulduğu için övüyor bunda bir sıkıntı yok.
Alıntı mesele ise sabit fikirin tam tersi aşırı oynak fikir yani tek belhanda ile de sınırlı değil multi threading 1 olay :D

Mesela ben veya benim gibi birkaç kişi de( örn. @Uğur İz ) geçmişte çok aşırı eleştirmesine rağmen son haftalarda performansını iyi bulduğu için övüyor bunda bir sıkıntı yok.
Alıntı mesele ise sabit fikirin tam tersi aşırı oynak fikir yani tek belhanda ile de sınırlı değil multi threading 1 olay :D
Ben belhanda konusunda söyledim zaten o kadar hakim değilim yiğit in düşüncelerine
Tutarsız yanları olabilir her insan gibi

Galatasaray Düşmanlarının .........

Maicon da 6 - 7 milyon arasi gitse harika olur. Hatta Fegh de satilirsa yazin cok iyi 8 numara da aliriz. Devre arasina yuksek puan farkiyla girersek Hoca ve yonetim UEFA kupasina abanabilir.
Hatta olasi bir yari final maci oncesi filan twitterdan cok igneleyeci mesajlar da verilebilir. Mesela " siz sevinmeyin" veya " kostek olmayin yeter " gibi ??

Maicon da 6 - 7 milyon arasi gitse harika olur. Hatta Fegh de satilirsa yazin cok iyi 8 numara da aliriz. Devre arasina yuksek puan farkiyla girersek Hoca ve yonetim UEFA kupasina abanabilir.
Hatta olasi bir yari final maci oncesi filan twitterdan cok igneleyeci mesajlar da verilebilir. Mesela " siz sevinmeyin" veya " kostek olmayin yeter " gibi ??
haci ilk yari nerdeyse bitti ne farki :D

Üst Alt