Cimbom'a Ndiaye Piyangosu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İşte ülke futbolundaki taraftar zihniyeti böyle malca.

Cenk Everton'a gidecek diye world class adamlarla kıyaslanır Beşiktaş taraftarları tarafından.

2 yıldır EPL'de en iyi oyuncu seçilen Kante gelir N'diaye denilen adamla kıyaslanır.

Güzel kafa.

Normalde süper bir para ama isteyen Çin kulübü üstelik Senegal Dünya Kupasına gidiyor..Şimdiden sezon sonu 18e anlaşmak yerine DK sonrasını beklemek daha mantıklı..Üstelik bu herif son4 maç dışında vasattı ona rağmen bu teklifi alabilmiş..

Çıkış maddesi var zaten. Boşuna satılsın satılmasın diye tartışmanın anlamı yok. Ayrıca 18 milyon güzel para.

O çıkış opsiyonu bu yıl için geçerli değil diye biliyorum seneye geçerli sanırım o opsiyon

Eğer şimdi almak istiyorlarsa +20 mil. € seviyelerine çıkmaları lazım Badou gerçekten çok iyi oynuyor ama fiyatını bulan topçu satılır bu kadar basit üstelik 27 yaşında satmak için doğru zaman olabilir

Azıcık adam akıllı bir yönetim scout ekibimiz olsa o paraya Tielemans-M.Dahoud-M.Sanson-W.Cyprien gibi bir orta saha bulabilirdi ...

Bence Badou EPL'de falan oynayabilecek kapasitede değil. Mental eksiklikleri yüzünden Sissoko azmanı bile çok daha yetenekli olmasına rağmen doğru düzgün dikiş tutturamadı İspanya'dan da büyük para verenler zaten çıkmaz.

Birine kitlemek lazım 27 yaşında olduğunu düşünürsek eğer ihtimal dahilindeyse fesih bedelinin ödenmesi başarıdır yüzde 100 karla çok kısa sürede, çok da başarılı olmayan bir oyuncuyu satmış olacağız.

Herkes Cenk transferini baz alıyor ama Avrupa'da santrafor sıkıntısı var bu yüzden son 4-5 yıldır tırt adamlara ne paralar ödendi zaten.
Takip ediyor musun, ne durumda acaba?

Badou değil de Belhanda 'yı elden çıkarabilsek şöyle 8-10 mil. € karşılığında çok güzel olurdu

Daha çok bir 9.5 numara alırdık oraya o para ile

Çıkış maddesi 2018-2019 sezon sonundan itibaren geçerli. O zamana kadar bir üst limit yok. Çin takımları için kapı 30'dan açılmalı. Hele hele devre arası. Ne saçma oyuncular ne paralara giderken biz miyiz bu alemin kerizi. Şu anda bu piyasası varsa sezon sonu da olur zaten. Acele etmeye gerek yok.

O çıkış opsiyonu bu yıl için geçerli değil diye biliyorum seneye geçerli sanırım o opsiyon

Eğer şimdi almak istiyorlarsa +20 mil. € seviyelerine çıkmaları lazım Badou gerçekten çok iyi oynuyor ama fiyatını bulan topçu satılır bu kadar basit üstelik 27 yaşında satmak için doğru zaman olabilir

Azıcık adam akıllı bir yönetim scout ekibimiz olsa o paraya Tielemans-M.Dahoud-M.Sanson-W.Cyprien gibi bir orta saha bulabilirdi ...

"Oyuncunun, 15.06.2019 tarihinden itibaren 18.000.000 Euro net tutar karşılığında sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı vardır."

Evet 1.5 yıl sonraymış. Dediğin gibi fiyatını bulanı satmak lazım. Satmadığımız oyunculardan çok çektik. 2.75 ücret alıyor, 50 maç oynarsa net olarak 4.25 milyon euro alacak. Artı puan başı primi de var.

Bana kalırsa 18 milyon da gayet iyi para.

"Oyuncunun, 15.06.2019 tarihinden itibaren 18.000.000 Euro net tutar karşılığında sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı vardır."

Evet 1.5 yıl sonraymış. Dediğin gibi fiyatını bulanı satmak lazım. Satmadığımız oyunculardan çok çektik. 2.75 ücret alıyor, 50 maç oynarsa net olarak 4.25 milyon euro alacak. Artı puan başı primi de var.

Bana kalırsa 18 milyon da gayet iyi para.

Başımızda adam akıllı çakal bir yönetici olsa derki bak o 18 mil. € 1.5 yıl sonrası için geçerli şimdi almak istiyorsan kesenin ağzını açacaksınız artık diye +20 mil. € koparabilirdik Ndiaye 'den

Dediğin gibi renktaş değerini bulduğunda satmadığımız adamlardan çok çektik Semih-Selçuk-Burak gibi adamlar bile ne piyasa yapmıştı zamanında

Şu anda takımda bence ederini bulduğunda satılmayacak oyuncu yok yani hiçbir topçunun yerini doldurmak imkansız değil A gider B gelir ama önemli olan doğru adamlar ile yerlerini doldurmak tutup Melo-Telles 'i gönderip yerlerine Carole-Donk ikilisini alırsak olmaz tabi ki

Oynamıyordu en son, zaten sene başı Trabzon alma noktasına geldi nasıl olduysa.

Çok yetenekli olsa da mental sorunları olduğu için top class oyuncu olamadı bir türlü.
Fransa Milli Takimi ile maclarini izlemistim en son ve sasirmistim Tottenham´da kalmasina.
Öylesi bir performans sonrasi daha yüksek kalibreli takimlar talip olur diye düsünmüstüm o dönem.

Fransa Milli Takimi ile maclarini izlemistim en son ve sasirmistim Tottenham´da kalmasina.
Öylesi bir performans sonrasi daha yüksek kalibreli takimlar talip olur diye düsünmüstüm o dönem.

2016 EC performansı sayesinde gitti zaten Tottenham'a ama tutunamadı bir türlü.

Adam mevkisiz çünkü ve bu tip adamlar ancak 4-3-3ü iki adet 8 numara ile oynayan takımlardaki o farklı özellikteki ortasahaları kullanan takımlarda başarılı olabiliyor. Kanata koysan tam bir kanat değil, 8 numara zaten oynayamaz, o yüzden daha serbest bir role ihtiyacı var ama Alli ve Dembele ikilisi daha istikrarlı performansları sayesinde onun önünde.

Dünya Kupası falan demişiniz de, Dünya Kupası'nda değeri 5 milyona falan düşer. Adamın enerjisi ve hırsı dışında pek bi numarası yok.

Üst Alt