Cimbom'da 3 İsme Yol Göründü!


logo_galatasaray2333.jpg


Takımda yabancı sayısı 13’e çıkıp, maaş büçtesinin sınırına gelinince, Galatasaray Yönetimi gözden çıkarılan isimlerle bir kez daha görüşme kararı aldı. Özellikle De Jong, Cavanda ve Donk’a yoğun baskı var.

Galatasaray Yönetimi artık gözden çıkarılan oyuncularla yolları tamamen ayırmaya çalışıyor. Kadrodaki yabancı sayısının 13'e çıkmış olması, maaş limitinin de yavaş yavaş zorlanması nedeniyle hem kontenjanda hem de bütçede yer açmak isteyen Sarı-Kırmızılılar, satış listesindeki isimlerle bir kez daha görüşecek.

Cavanda, De Jong ve Donk'a baskı kuran Galatasaray Yönetimi, bu oyuncularla gerekirse uzlaşma yoluna gidip yolları ayırmayı planlıyor. Daha sonra Linnes, Carole, Hakan Balta, Emrah Başsan, Tarık Çamdal, Umut Gündoğan ve Sinan Gümüş'ün de gönderilmesi gündemde. Bu oyuncuların gönderilmesi hakkında Tudor'dan onay alındığı da gelen haberler arasında.

Fanatik
 
akıyo masallah.

tudor takımı cillop hale getirecek bu gidisle. bu da kredisini arttıracaktır.

birde 2-3 yerli alsak uyguna yeterli.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Hepsi gonderilmeli ki 3 yabanci kontenjan hakki da acilsin, bos bosuna maas verecegiz bunlara yoksa. (lisans cikartmasan bile)
 
Linnes kalsın TSL'de sırıtmıyor oturmuş kadroda daha da iyi oynar.

Siz diz çöktüğünüz için onlar büyük görünüyor ayağa kalk!
 
Cavanda, De Jong ve Donk​
'a baskı kuran Galatasaray Yönetimi, bu oyuncularla gerekirse uzlaşma yoluna gidip yolları ayırmayı planlıyor. Daha sonra Linnes, Carole,
Hakan Balta, Emrah Başsan, Tarık Çamdal, Umut Gündoğan​
ve
Sinan Gümüş​
'ün de gönderilmesi gündemde. Bu oyuncuların gönderilmesi hakkında Tudor'dan onay alındığı da gelen haberler arasında.

Kırmızıya boyadıklarımın gitmesinde sakınca yok.. Donk, Cavanda ve sinandan para kazanılabilir ama 1 m€ falan
 
Bruma, Podolski, Sneijder, Sabri, Semih, Chedjou, Josue, Cenk

8 tane gitti, 10 tane daha gitmesi gündemde oyuncu var. Dursun kişisi soyunma odasında "hepinizi gönderirim huleynnn Tudor kalacak" demişti, dediğini de yapıyor.
 
Üst Alt