Cimbom'da Feghouli Krizi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sinan, bu karsilastirma ile ciddi misin?
Yahu bir tarafta bu isi para karsiligi yapanlar, yani bir is olarak profesyonel olan yaparlar, bir tarafta Taraftar.

Soyledigin acidan karsilastirilamaz elbet

ama insan davranisi olarak bir birlerinden farki yok

sen fegoulinin yaptigi ile fb linin yaptigi ayni iken ayni goremiyor ya da gormek istemiyorsan sence bu adil bir bakis acisi midir ?

ayni seyleri lehte aleyhte hata yapan hakemler icin de soyleyebiliriz

Hakki, affina siginarak bir sey sormak istiyorum, yanlis anlama lütfen.
Sadece senin ile alakali degil.
Oyuncularin Forum veya sosyal medya´da yazdiklarini umursadiklarina gercekten inaniyor musun?
Ben sahsen inanmiyorum, hatta okuduklarini bile düsünmüyorum.
Önemli olan stadyum bana göre.
Oyuncuya bagli bunlar ama tepki buyukse oyuncu bunu bilir yani. Ister istemez etki yapar.

Dünyanin her yerinde bu boyle NBA'den tut STSLe kadar. Arda örnegi var mesela. koskoca gs yönetimi bile twitterde yazilip cizilene göre TD alip veriyor.

Oyuncuya bagli bunlar ama tepki buyukse oyuncu bunu bilir yani. Ister istemez etki yapar.

Dünyanin her yerinde bu boyle NBA'den tut STSLe kadar. Arda örnegi var mesela. koskoca gs yönetimi bile twitterde yazilip cizilene göre TD alip veriyor.
Fikrine saygi duyuyorum ama ben buna göre karar verdiklerine inanmiyorum.
Buna yönetimler dahil, almak istedikleri kararlari alamadiklari icin son care olarak bu yola girdiklerini düsünüyorum.
Ama tabii elimde herhangi bir kanit yok.

Son düzenleme:
Ben ikinci yari Feghouli den cok umutluyum. Terim gazi verdi mi ucmaya müsait bir adam.

Duygusal bir herif oksamak lazim.

Üst Alt