p216266.png
188135.png
p191210.png


Galatasaray, sözleşmesi sona eren ve yollarını ayırdığı Sabri Sarıoğlu'nun yerine transfer edeceği isim için çalışmaları hızlandırdı, gaza bastı.

Deportivo’dan Juanfran, Lille’den Corchia ve Ajax’tan Tete. Yönetim bu 3 sağ bek üzerinde yoğunlaşıyor, 10 günlük süreçte birinin Galatasaraylı olması bekleniyor. İşte görüşmelerdeki son durum.

JUANFRAN
Sabri ile yollarını ayıran, Cavanda’yı gönderecek olan Galatasaray’da tek bir sağ bek var; o da Linnes. Teknik direktör Igor Tudor, yapılan 3 transferin ardından önceliğin bu bölgeye verilmesini istedi. Yönetimin 1 numaralı hedefi hala Juanfran. Deportivo forması giyen 28 yaşındaki İspanyol futbolcu Sarı- Kırmızılılar’ın teklifine ‘evet’ yanıtı verirken, yakın çevresine de, “Yönetimin kararını bekliyorum. Benim tarafımda sorun yok” dediği öğrenildi. Galatasaray, Deportivo ile kıran kırana bonservis pazarlığında.

CORCHIA
İlk Corchia ismine hem teknik heyet hem de scout ekibi olumlu rapor verdi. Geçen sezon Lille formasıyla 38 lig maçının hepsinde görev yapan 26 yaşındaki sağ bekin, Fransız kulübüyle 1 yıl sözleşmesi kaldı. Ancak bonservis maliyeti yaklaşık 5 milyon Euro civarı. Sportif direktör Cenk Ergün, önümüzdeki günlerde Fransa’ya gidip, bu rakamı aşağı çekmeye çalışacak. B planı olarak da, “Sözleşmesini uzatın, bize satın alma opsiyonlu kiralayın” önerisi sunulacak.

TETE
Tete’nin gelmesi diğer iki adaya göre daha zor. Galatasaray, Juanfran ve Corchia transferinde sorun yaşarsa 21 yaşındaki Hollandalı futbolcuya yönelecek. Sarı- Kırmızılılar daha önce Ajax ile 3 milyon Euro bonservis üzerinde anlaşmasına rağmen, oyuncunun senelik 2.5 milyon Euro maaş talebi, transferi sıkıntıya soktu. Her şeye rağmen Galatasaray, Tete’den vazgeçmiş değil. Yönetim elini çabuk tutarken, 10 günlük süreçte listedeki 3 sağ bekten birine imza attırmayı hedefliyor.

Fanatik
 
Deportivo forması giyen 28 yaşındaki İspanyol futbolcu Sarı- Kırmızılılar’ın teklifine ‘evet’ yanıtı verirken, yakın çevresine de, “Yönetimin kararını bekliyorum. Benim tarafımda sorun yok” dediği öğrenildi.

Güzel sallamışlar

sent via GSC
 
En kolayi Juanfran ve onu alirlar.
Tete zor gibi
Corchia da olabilir, bonservisine bakar.
Hangisi olursa olsun en azinsan sag bek gibi bir sag bek izleriz.

Samsung Galaxy S8+ kullanarak GSC Mobil uygulamasi ile gonderildi
 
Sabri kayseri ile anlastimi yoksa bu gidisle bu lanet herif tekrar bize kalir

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
 
Tudor şöyle Srna gibi birini genç yaşta bulup getirse ne harika olurdu?...Kendisinden böyle hamleler de beklemekle yanılmışım demekki, o tür işlerle ilgilenmiyor anlaşılan, hep hazır adamlarla durumu kurtaracak maddi imkan yok, hayırlısı bakalım:red:...
 
Üst Alt