Cimbom'dan Ada'ya Bony Çıkarması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom'dan Ada'ya Bony Çıkarması!

bony6_PLCL7.jpg

Forvet hattına takviye yapmak isteyen sarı-kırmızılı ekip aradığı forveti Ada'da buldu.

Manchester City'e 28 Milyon Paund karşılığında transfer olan 28 yaşında ki Fildişili forvet Bony Wilfried ile temaslara başlayan Galatasaray, oyuncunun kulübü ile görüşmelere başlamak için Manchester'a çıkartma yaparken idari menajer Cenk Ergün City yönetimi ile kiralama şartlarını görüştü.

Yapılan temaslarda önemli aşama kaydedilirken, teknik direktör Riekerink'de Bony ismini aralarında görmekten mutluluk duyacağını yönetime bildirdi.

Transferde son karar ise Point Otel'de yapılacak yönetim kurulu toplantısının ardından verilecek.​

Kadroda düşünmüyorlar.

Guardiola zaten fazla forvetli oynatan bir hoca değil. 4-6-0 deniyor takımlarında genelde hatta.

Bony'yi satmaya çalışırlar diye düşünüyorum. Kiralık olacaksa da zorunlu satın alma opsiyonu koydurmak isteyeceklerdir.

sneijder de 20 miilyon avro eder diyolardı,alacağımız zaman.8-9 olsa opsiyonu güzel olur.

8-9 u unut, Sneijder ile hic bir alakasi da yok Sergen. Bony daha 1 yil once bu paraya transfer oldu ve EPL takimi odemis bunu. Italya daki piyasa ile arada daglar kadar fark var.

Sneijder de 3.5 yil sonra bize transfer oldu Inter e geldikten sonra. Bony daha Ocak 2015 de 35 milyon euro ya gitti. Adamlar 1.5 sene sonra hayatta 10 milyon euro ya birakmaz. Genc ve piyasasi olan bir santrafor cunku.

20 milyon en kotu 15 isterler, bizde oyle bir para yok.

Parayi seven bir arkadas benim bildigim. Vitesse'de oynarken Rusya'ya falan gitmek istiyordu daha fazla para verdikleri icin ama Vitesse izin vermemisti. Ayni Melo'da gibi kiralayip maasini yuksek verirsek gelir. City de ibinelik yapmamali tabii ki.

Son düzenleme:
işte böyle bir adamla Poldi, Bruma ve Sinan coşar ve Sneijder maçlarada göbek atarak çıkar...önde top tutabilen ve sırtı dönük oynayabilen bir forvetlede takım defansımız sağlamlaşır...bakın geçen sezon gol sorunumuz yoktu sadece önde kaptırdığımız toplat yüzünden böyle kolay goller yiyorduk...oynadığımız 6-1 biten Real maçına bir bakın....Drogba sakatlanana kadar tek kale oynuyorduk...

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

Son düzenleme:
Üst Alt