Cimbom'dan Müthiş Hamle! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom'dan Müthiş Hamle!

Cevap: Cimbom'dan Müthiş Hamle!

roben olmazsa iniesta gelicekmiş pehhh bu haberi yapanı allaha emanet ediyorum oturma organından habermi yapılır gökmenin gazetesi

Başkan Ünal Aysal, Hollandalı futbolcunun şartlar uyarsa takıma dahil edilmesini istedi, yöneticiler hemen harekete geçti. Ayrıntılar birazdan…

Kaynak: DHA-Posta

ayrintilar az sonra dediklerine göre .. icmeye yeni baslamislar. bir kac duple sonra haberi görün

sol kanada robbeni alabiliyoruz ama hamiti ve meloyu alamıyoruz. Bu gazetici denen gavatların matematikten de haberi yok.

[video=youtube;_dNaix9X6Yg]https://www.youtube.com/watch?v=_dNaix9X6Yg[/video]

1

Emircim birinci ve ikinci kimmiş diye sormuyorum bile Robben ligin gelmiş geçmiş en iyi transferi ve gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu olur , bunu kesinlikle tartışmam işin içine Hagi 'yi bile soksan yine hiç düşünmem tartışmam , Robben o kadar büyük oyuncu , sadece bizim için hayal değil Avrupada 4-5 takım dışında Robben her takım için hayal.

Bu adamın bonservisi bile 40-50 milyon arasındadır ne mantıkla bu haberi yaptılar anlamıyorum.

böyle taraftarı oyalayıp, adam gibi transfer yapmazsan milllet bilmem nerelerinden transfer uydurur, biz yarım akıllılarda acaba :confused: deriz, ama robbenin acaba diyecek kadar gerçekçiliği bile yok,

geçiniz sıradaki....

1

Emircim birinci ve ikinci kimmiş diye sormuyorum bile Robben ligin gelmiş geçmiş en iyi transferi ve gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu olur , bunu kesinlikle tartışmam işin içine Hagi 'yi bile soksan yine hiç düşünmem tartışmam , Robben o kadar büyük oyuncu , sadece bizim için hayal değil Avrupada 4-5 takım dışında Robben her takım için hayal.

Demek ki yaşın yetmiyor Hagi'yi tanımaya.Robben isim olarak Hagi'nin yarısı bile etmez bunu çok net söylüyorum.Robben gibisini büyük takımlar her zaman bulur,her zaman da piyasada o ayarda 2-3 oyuncu vardır.Hagi gibileri 10 yılda bir Dünya'ya belki geliyorlar.

Üst Alt