Cimbom'u Bekleyen Zorlu Fikstür - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
6 şampiyonlar ligi maçından önceki lig maçların hepsi iç saha maçı. (Kasımpaşa - Fenerbahçe - Sivas - Rize - Başakşehir - Alanya)

Şampiyonlar ligi dönüşü de 5 maç deplasman, 1 iç saha. (Malatya - Gençlerbirliği - Beşiktaş - Gazişehir - Trabzon)

Yanlış görmediysem

Herkes umudunu kaybetmiş. O zaman bu transferleri neden yaptık biz Fener'den 10 puan fark yiyeceksek(Herkes Fener maçına 1 puan, deplasmanlara 0 puan yazmış), Şampiyonlar Ligi'nde 0 çekeceksek(Herkes Club Brugge'ü bile yenemeyeceğimizi düşünüyor)? Ben anlamadım neden bu kadar umudunuz kalmadı. Transferler gelirken ona 3, buna 5 atarız diyordunuz. Belli ki TFF ulaşmış amacına. Taraftar karamsarlığa kapılmış. Ne ligde, ne Şampiyonlar Ligi'nde umudunuz kalmamış. Şimdi eğer bu düşüncenizin arkasında transferler öncesi oyunumuz varsa gelen transferler sonrası nasıl oynadığımızı görmedik bile. Falcao diye nöbet tuttuk burada kaç ay. Şimdi Falcao bile kurtaramaz bizi ne Şampiyonlar Ligi'nde ne Fener maçında mı diyorsunuz? Gönderin o zaman hemen Falcao'yu, Lemina'yı. Hiçbir şeye yaramayacaklar çünkü size göre.

Son düzenleme:
Club Brugge (D) Tahmin: 0 2
Yeni Malatyaspor (D) Tahmin 0 2
Fenerbahçe Tahmin : Banko 1
PSG Tahmin : 10
Gençlerbirliği (D) Tahmin: 2

Geneldüşüncem bu maçlardan hiçbirinde mağlubiyet beklemiyorum.

Club Brugge (D) - 1
Yeni Malatyaspor (D) - 1
Fenerbahçe - 3
PSG - 0
Gençlerbirliği (D) - 3

Buna raziyim ama Bruj'le Malatya'dan birine de yeniliriz gibime geliyor.Fb maci da zor olacak.

6 şampiyonlar ligi maçından önceki lig maçların hepsi iç saha maçı. (Kasımpaşa - Fenerbahçe - Sivas - Rize - Başakşehir - Alanya)

Şampiyonlar ligi dönüşü de 5 maç deplasman, 1 iç saha. (Malatya - Gençlerbirliği - Beşiktaş - Gazişehir - Trabzon)

Yanlış görmediysem
evet bu yüzden fikstür gsye ayarlı deniyor ama galiba madolyonun diğer yüzüne bakılmıyor. CL den gel ligde deplasmana yorgun çık eee buna rakip taraftarlar sevinmesi lazım ama işte fikstür lehimizeymiş. avrupa için evet ama lig için fikstür çok kötü bizim

evet bu yüzden fikstür gsye ayarlı deniyor ama galiba madolyonun diğer yüzüne bakılmıyor. CL den gel ligde deplasmana yorgun çık eee buna rakip taraftarlar sevinmesi lazım ama işte fikstür lehimizeymiş. avrupa için evet ama lig için fikstür çok kötü bizim

Teknik olarak ya ŞL gidişi deplasman olacak ya da dönüşü deplasman olacak zaten.İkisi de birbirinden kötü durum.Yani bunun bu kadar büyütülmesine hayret ediyorum ben

Üst Alt