Cimbom'un Gözdesi Sinyali Verdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom'un Gözdesi Sinyali Verdi!

9de96.jpg

Son dönemde adı Galatasaray ile anılan Paul-Georges Ntep, transferi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Fransa’nın Rennes takımında forma giyen 24 yaşındaki kanat oyuncusu, Bundesliga’da oynamak istediğini söylerken, “Bence en komple lig. Orada tempo, sertlik, seyirci, coşku var” ifadesini kullandı.

Fransız basınına göre Marsilya, Lazio, Galatasaray, Arsenal ve Liverpool, Ntep ile ilgileniyor.

Yıldız oyuncunun sözleşmesi 30 Haziran 2017’de sona eriyor.

AJANSSPOR

PORTAL HABERİ

Fransadan gelen oyuncu her türlü iş yapar.
6 ay sözleşmesi kalmış.
Koy şimdiden cebine 2 milyon imza parası hemen imzala.

SARI KIRMIZI!

Emin değilim ama haziran için imza attırma olayı sadece 30 yaş ve üzeri oyuncularda geçerli diye biliyorum. Şimdiden imzayı attıramayız o zaman ama 4-5m verip alabiliriz çok iyi olur Bruma ve Ntep ikilisi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hemen attıralım o zaman (imzayı).

Ayrıca transferle Bruma sözleşmesi konusunda elimize menajerine karşı bir koz geçmiş olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Cok begendigim bir oyuncu ama bizimkiler beceremez diye dusunuyorum, simdi baska talipleri de cikar bunun. Belki erken davranip iyi bir teklif yaparsak bir sansimiz olabilir.

Aslında devre arası 2 milyon filan imza parası verip aklını çelebilsek çok iyi olur

Bruma---XxXx---Ntep ortaya kiralık bir golcü bakın forvet demiyorum golcü hücum gücümüz fersah fersah artar

Üst Alt