Cimbom'un Melo Kararsızlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom'un Melo Kararsızlığı

Cevap: Cimbom'un Melo Kararsızlığı

tabi zaten bi biz taraftarlar biliyoruz terim bilmiyor bayern münih anlamıyor topçudan basıp parayı alıyor shaqirinin geri dönüşü olma ihtimali %80 melonunda dönmeme ihtimali % 80 bi imkan olsa bi selçuk inan daha vericez melo selçukmu selçuk selçuk mu deseler ? ben iki selçuklu orta sahayı seçerim melo bulunmaz hint kumaşı değil giderse anca gider büyük olan CAMİADIR
Camia>X onermesi yapacaksak Selcuk da gitsin ,Muslera da onlar da camiadan buyuk degil

vermezler degil, veremeyiz. hem bonservise 13 vericen hemde yillik 3.2 milyon vericen. oldu canim. defansif orta sahaya. tamam melo farkli bir karakter yuregiyle oynuyor burayida sevdi. AMA BIZIM KLUBUNDE BAZI GERCEKLERI VAR. bunu kabul edelim. bi kere once yilligi 2 milyona dusurmesi lazim. daha sonra bonservis burasi yonetimin becerisi 8 veya 9a dusurulmesi lazim. soyle bir baktigimizda nerdeyse arada 7 milyon euro fark oluyor.

Evet bizim ülkenin gerçekleri Melo'u kaldırmaz. Yiğit İncedemir hayırlı olsun o zaman.. Yıllık 800.000'e , 2-2,5 milyonluk bonservisi ile ideal, ülke gerçeklerini kaldırabilen, defansif ortasahayı başka nerden bulacağız.(Üstelik de yerli yahu :eek:)

Çok iyi oyuncu ama 7'den daha fazla vermem ben olsam Emre'yi oraya monte ederim. Hemde bir yabancı kontenjanı açmış oluruz.

tabi zaten bi biz taraftarlar biliyoruz terim bilmiyor bayern münih anlamıyor topçudan basıp parayı alıyor shaqirinin geri dönüşü olma ihtimali %80 melonunda dönmeme ihtimali % 80 bi imkan olsa bi selçuk inan daha vericez melo selçukmu selçuk selçuk mu deseler ? ben iki selçuklu orta sahayı seçerim melo bulunmaz hint kumaşı değil giderse anca gider büyük olan CAMİADIR

ne alaka benim soyledigimle

shakiri iyi topcu olabilirde ilerde olamayabilirde

ya olmazsa?

atcanmi 13 milyonu sokaga?

sen bayernmisin oyle risklere gireceksin daha solbekin yokken?

bazen harbiden iyi yapiyorlar diyorum transfer yapmayarak

ne alaka benim soyledigimle

shakiri iyi topcu olabilirde ilerde olamayabilirde

ya olmazsa?

atcanmi 13 milyonu sokaga?

sen bayernmisin oyle risklere gireceksin daha solbekin yokken?

bazen harbiden iyi yapiyorlar diyorum transfer yapmayarak

alla halla transfer yapıcağız diyede klübün parasını çöpemi atıcaz 29 yaşına girecek adama kim 13 milyon euro vermiş verirsede büyük klüptür gözüne batmaz verilir borç batağı içersindesin 250 trilyon borcun var 13 milyon euro 29 yaşındaki adama vericen geri dönüşü imkansız bi para shaqirinin ölüsü 20 yaşında olduğu için 8 10 milyon euro eder bakınız stoch azıcık kıpırdandı şimdi almak için git bakalım kaç para önerecekler neden her transfere itiraz edince yiğit öne atılıyorki o adamın alınmasını bende istemedim oda yanlış buda yanlış biz onu savunmadıkki felipe melo yerine alınacak o paraya dünya kadar oyuncu var diyorum ikinci yarı performansı ortada dökülüyor ne yararı varki takıma geldiği üç beş maç parladı sonra ortada yok oynucak formanın hakkını vericekki gidip klübüyle anlaşma zemini arayasın

yönetimde benim gibi düşünüyorki henüz bi temas kurmamışlar büyük paraları vereceğin oyuncu takımı üç beden yukarı iticek oyunu takımda selçuk kuruyor melo değil melo geride yan pastan başka hiç bişey yapmıyor istatistiklere bakın takım geride değilse gol atması şart değilse ceza sahası çevresine gelmiyor bu adama 10 13 milyon eurolar vermek mantıklıysa kusura bakmayında bilmiyorum futbolu ve bu adam senelik 5 MİLYON EURO ALIYOR KİMSE bu kısmına bakmıyor ronaldinho alsın o parayı hiç değilse 2 sene sonra katara satarım adamın adı var forma sattırır reklam yaptırır bi kısmını çıkarırsın.

Beğenmediğimiz (bende hiç beğenmem) cristian malı bile ileri çıkıp pozisyon arıyor melonun oynadığı oyun göz boyama başka bişey yok bi top kapıp hareket çekmekle olmuyor bu işler taraftarımızda biraz uyanık olsun melonun parasına iki tane önemli oyuncu getirebilecekken neden bu adama vereyimki gider alternatifini bulur alırım.bu kadar basit

almayiz, istesek bile 5-6 mio euro teklif ederiz , en büyük sorun bence melonun aldi para.

4milyon euro istedi diye sene başında lassana diarradan vazgeçildi bahsettiğimiz adamda dünyanın mevkisinde en iyi üç beş adamından biridir.real madridde oynayan bi adam ısırır basar oynar oynatır ileri geri lokomotif gibi sen 5 milyon euroyu meloya verdin takıma üç beş maç hariç hiç bişey vermedi genç oyuncu istiyoruz artık 13 3 bir iki daha koy git winjanldum matvz ikilisini getir hiç ses çıkarmam tecrübeli oyuncu lazım ama gençte lazım vizyon vizyon dedik birin ikinin hesabını yapıp şakiriyi kaçırdılar noldu adamlar bizden ucuza aldı demeki bizim transfer stratejimiz bozuk adamlara ciddiyet veremedik satmadılar haldun baba nerelerdesin sen olsaydın shaqiri bizdeydi bayernde oynarken ağzımız sulanarak izlicez.biz halen melodayız

alla halla transfer yapıcağız diyede klübün parasını çöpemi atıcaz 29 yaşına girecek adama kim 13 milyon euro vermiş verirsede büyük klüptür gözüne batmaz verilir borç batağı içersindesin 250 trilyon borcun var 13 milyon euro 29 yaşındaki adama vericen geri dönüşü imkansız bi para shaqirinin ölüsü 20 yaşında olduğu için 8 10 milyon euro eder bakınız stoch azıcık kıpırdandı şimdi almak için git bakalım kaç para önerecekler neden her transfere itiraz edince yiğit öne atılıyorki o adamın alınmasını bende istemedim oda yanlış buda yanlış biz onu savunmadıkki felipe melo yerine alınacak o paraya dünya kadar oyuncu var diyorum ikinci yarı performansı ortada dökülüyor ne yararı varki takıma geldiği üç beş maç parladı sonra ortada yok oynucak formanın hakkını vericekki gidip klübüyle anlaşma zemini arayasın

yönetimde benim gibi düşünüyorki henüz bi temas kurmamışlar büyük paraları vereceğin oyuncu takımı üç beden yukarı iticek oyunu takımda selçuk kuruyor melo değil melo geride yan pastan başka hiç bişey yapmıyor istatistiklere bakın takım geride değilse gol atması şart değilse ceza sahası çevresine gelmiyor bu adama 10 13 milyon eurolar vermek mantıklıysa kusura bakmayında bilmiyorum futbolu ve bu adam senelik 5 MİLYON EURO ALIYOR KİMSE bu kısmına bakmıyor ronaldinho alsın o parayı hiç değilse 2 sene sonra katara satarım adamın adı var forma sattırır reklam yaptırır bi kısmını çıkarırsın.

Beğenmediğimiz (bende hiç beğenmem) cristian malı bile ileri çıkıp pozisyon arıyor melonun oynadığı oyun göz boyama başka bişey yok bi top kapıp hareket çekmekle olmuyor bu işler taraftarımızda biraz uyanık olsun melonun parasına iki tane önemli oyuncu getirebilecekken neden bu adama vereyimki gider alternatifini bulur alırım.bu kadar basit

melo ile emrenin istatistiklerini karsilastirirsam cok enteresan olur

bence sen yap:)

emre ile istatistikleri ayni:)

tek fark melonun 6 golu 15 isabetli sutu falan var

emrenin bi cacigi yok

al sana felipe melo vs emre

6 Attığı Gol 2

37 Şut 16

15 İsabetli Şut 5

1254 Pas 1121

1037 İsabetli Pas 1004

4 Ofsayt 0

42 Yaptığı Faul 23

mesela bence emre feneri 5 basamak yukari cekiyor:)

melo bizi daha iyi istatistiklerle o kadar yuukari cekmiyor:)

neden acaba:)

durun daha ezici kismi asagida

1457 Topla Buluşma Sayısı 1243

1943 dk. Oyunda Kaldığı Süre 1308 dk.

324 Top Kazanma 117

233 Top Kaybetme 132

0 Kullanılan Korner 12

evet arastirma yapmadan sallayanlara lafim

324 top kapmis melo

324

melonun bu sene pas yuzdesi 83

baroninin 86

adam laubali cok top kaptiriyor yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ntv deki fenerli yorumculari dinleyerek degil rakamlarla konusalim

baroni + emre kadar top kapmis:)

varmi otesi:)

ntv deki fenerli yorumculari dinleyerek degil rakamlarla konusalim

baroni + emre kadar top kapmis:)

varmi otesi:)

var ötesi modern futbolda top kapma bi beceri değildir.topu kullanma bi beceridir birisi bana mustafa sarp kaç top kapmış çıkarsın bakalım meloya yakındır 5 milyon euro yıllık 13 milyon euro alan adam top kaptı diye göklere çıkarılmaz emreyle meloyu kıyaslamakta elmayla armutu kıyaslamaktır mevkileri farklı olan oyuncular karşılanmaz melo oyun kurarak ne yapmış bana onu söyleyin kaç asisti var penaltı hariç kaç golü var takımı ileriye taşımak adına ne yapmış laubali herifin teki top kapacak adam arıyorsanız bank asyada dolu var meloyu top kapmak için aldık pehhh seyircimizin oyun yorumu işte

var ötesi modern futbolda top kapma bi beceri değildir.topu kullanma bi beceridir birisi bana mustafa sarp kaç top kapmış çıkarsın bakalım meloya yakındır 5 milyon euro yıllık 13 milyon euro alan adam top kaptı diye göklere çıkarılmaz emreyle meloyu kıyaslamakta elmayla armutu kıyaslamaktır mevkileri farklı olan oyuncular karşılanmaz melo oyun kurarak ne yapmış bana onu söyleyin kaç asisti var penaltı hariç kaç golü var takımı ileriye taşımak adına ne yapmış laubali herifin teki top kapacak adam arıyorsanız bank asyada dolu var meloyu top kapmak için aldık pehhh seyircimizin oyun yorumu işte

emre ile baronin berabece neden yapamamis?

onu acikla?

hemde pas yuzdeleri emlo kadar

:)

emreyle melomu elmayla armut

sana sepete baroniyide koydum

soyle birini onuda koyim sepete

hepsinin bi tarafina mantar tikar istatistikleri melonun

alin size melo vs fernandes

ezber bozar ezber bu istatistikler

1457 Topla Buluşma Sayısı 1109

1943 dk. Oyunda Kaldığı Süre 1522 dk.

324 Top Kazanma 124

233 Top Kaybetme 243

0 Kullanılan Korner 65

top kaybetmeye ve kazanmaya dikkat:)

melo ile emrenin istatistiklerini karsilastirirsam cok enteresan olur

bence sen yap:)

emre ile istatistikleri ayni:)

tek fark melonun 6 golu 15 isabetli sutu falan var

emrenin bi cacigi yok

al sana felipe melo vs emre

6 Attığı Gol 2

37 Şut 16

15 İsabetli Şut 5

1254 Pas 1121

1037 İsabetli Pas 1004

4 Ofsayt 0

42 Yaptığı Faul 23

mesela bence emre feneri 5 basamak yukari cekiyor:)

melo bizi daha iyi istatistiklerle o kadar yuukari cekmiyor:)

neden acaba:)

durun daha ezici kismi asagida

1457 Topla Buluşma Sayısı 1243

1943 dk. Oyunda Kaldığı Süre 1308 dk.

324 Top Kazanma 117

233 Top Kaybetme 132

0 Kullanılan Korner 12

evet arastirma yapmadan sallayanlara lafim

324 top kapmis melo

324

ohohoho

adam :happynew: miş beyler dağılın :007:

ezberinizi biraz daha bozacagim kusura bakmazsaniz

6 Attığı Gol 2

37 Şut 26

15 İsabetli Şut 7

1254 Pas 964

1037 İsabetli Pas 740

4 Ofsayt 0

42 Yaptığı Faul 18

melo fernandezi ezmis sonra yerden kaldirmis

rulo yapmis

yere dik koyup bi daha ezmis

aaa fernandez super ya hemde cok ucuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

emre ile baronin berabece neden yapamamis?

onu acikla?

hemde pas yuzdeleri emlo kadar

:)

emreyle melomu elmayla armut

sana sepete baroniyide koydum

soyle birini onuda koyim sepete

hepsinin bi tarafina mantar tikar istatistikleri melonun

baroni bu sezon kaç gol atmış git bak bakalım kaç maç kurtardı bu sezon banane top kapmasından arkadaş kapmışta topu napmış yana sağa sola oynamışsa bana ne faydası var top kaptı diye bi adama 5 milyon euro verirsen klüp 250 milyon tl borca girer elbette kuşlar o dandik kadroyla senin kadar puan toplamışsa son deplasman maçlarının hiç birinde melo diye bi adam yoksa ayağının burnuyla topuğuyla artist gibi pas atıyorsa bu takımda yeri yoktur arkadaşım sana sir alex fergusonun bi lafıyla karşılık vereyim

İSTATİSTİK MİNİ ETEK GİBİDİR ÇOK ŞEY GÖSTERİR AMA ASIL İSTENİLENİ GÖSTERMEZ

pas yüzdesi top kapmaysa bende alır topu yanıma oynarım al sana istatistik bize istastikle değil yürekle oynucak adam lazım ilk geldiği zamanki meloysa lafım yok ama sonraki meloysa kapı orda 5 milyon euro değil 5 kuruş vermem buda benim görüşümdür

tartisma mini etekte biter zaten sonrasina gerek yok

okuyan arkadaslar gercekleri gorecektir sadece izlediginiz maclari bu istatistiklerin yardimiyla daha dikkatli izlemeniz yeterli

Üst Alt