Çin Kulübünden Podolski Yalanlaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çin Kulübünden Podolski Yalanlaması

Galatasaray'da Podolski belirsizliği sürüyor.

Geçtiğimiz haftalarda Sportif AS yöneticisi Levent Nazifoglu tarafından Podolski'ye ciddi teklifin olduğunun açıklanmasının ardından gözler Beijing kanadında dönerken , Çin kulübünün 20 Milyon Euro değerinde bir teklif yaptığı bile iddia edilmişti.

Son iki haftadır gündemi fazlası ile meşgul eden Podolski Çin flortune en yetkili ağızdan yapılan açıklama ise tam tersi yönde oldu.

BEİJİNG PODOLSKİ İLE İLGİLENMEDİKLERİNİ AÇIKLADI

Podolski hakkında ÇİN kulübünün sportif menajeri tarafından yapılan açıklamada Podolski'nin değerli bir futbolcu olduğunu buna karşın gundemlerine hiç gelmediğini ifade etti.

GÖZLER SARI KIRMIZILI YÖNETİMDE

Ortaya çıkan çelişkili dur sonrası akıllara Podolski'nin Cin'e pazarlanmaya çalışıldığı düşüncesi gelirken, sarı kızı yönetimin bu konuda vereceği cevap merak ediliyor.

ÖZEL HABER

Yönetim zorla göndermeye çalışıyor sanki Poldiyi. Ben öyle anlıyorum bu haberi. Yanılmıyorsam Poldide benim birşeyden haberim yok demişti

Yönetim zorla göndermeye çalışıyor sanki Poldiyi. Ben öyle anlıyorum bu haberi. Yanılmıyorsam Poldide benim birşeyden haberim yok demişti

Aynen öyle Burak mesela yıllık 3 milyon euro aldığı için zorla gönderildi ( çok iyi oldu orası ayrı ) Poldi de yıllık 3 milyon euro para alıyor. Bizimkiler sağa sola haber salmış orası çok açık Poldi'yi kim Çin'e satarsa komisyonunu alır diye.

Hatırlarsan Burak'ı 7 milyon euroya satmıştık ama 2 milyon eurosunu Burak'ı Çin'e satan menajerin teki almıştı

Aynen öyle Burak mesela yıllık 3 milyon euro aldığı için zorla gönderildi ( çok iyi oldu orası ayrı ) Poldi de yıllık 3 milyon euro para alıyor. Bizimkiler sağa sola haber salmış orası çok açık Poldi'yi kim Çin'e satarsa komisyonunu alır diye.

Hatırlarsan Burak'ı 7 milyon euroya satmıştık ama 2 milyon eurosunu Burak'ı Çin'e satan menajerin teki almıştı
Trabzonada %25ide verilmişti zaten o paradan da bi hayır gelmedi. Geçen sene transfer dönemi kapandığında Burakı sattılar forvetsiz kaldık bu sene de aynısını yaparlar diye korkuyorum

Üst Alt