çin - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dunyanin en pis ulkesi. Herseyleri ile igrencler. 15 yilda bir virus uretiyor serefsizler. Yedigi boklari gizliyorlar 1.5 milyar diye ucuz iscilikle dunyada sanayi diye bisey birakmadilar. Bi dolu kucuk, orta, buyuk sanayiciyi dunyada bitirdiler 10 dolara adam calistirarak, eziyet ederek.

Simdide virusleri ile bi dolu insan issiz!

herifleri.

Sabah sabah 10 saniyeliğine bir video gördüm bildiğim bütün küfürleri ettim. Bu herifler karın doyurmak için değil kansız oldukları için böyleler. O canlı canlı yemeye çalıştıkları hayvanların kendileri gibi acı çekebileceğini düşünecek en ufak bir zeka kırıntısı taşımıyorlar. Gelmişinizi geçmişinizi ............ sizin ............ çocukları...

Kimse için zorla üretim yapmayan ülkedir. Buraya gelip üretim yapan, yaptıran, alan, satan herkesin oradaki yaşam şartlarından, insanlara ödenen ücretlerden ve yapılan muameleden haberi vardır. Işlerine gelir ucuz olması dolayısıyla ağlamak yersiz.

Çin'de üretilen malları boykota davet ediyorum herkesi :asd:

Kedi, köpek, fare, böcek; insanların insan demek ne kadar doğru tartışılır hareket eden ne varsa canlı canlı yedikleri ülke. Dünyada kendilerine karşı takınılınan tavır ve oluşan ön yargıyı değiştirmeleri uzun süre çok zor gözüküyor. Bu ülkeyi savunanlarıda ayrıca çinli olarak düşünüyorum zira sadece bir çinli bu pisliği savunur.

Kimse için zorla üretim yapmayan ülkedir. Buraya gelip üretim yapan, yaptıran, alan, satan herkesin oradaki yaşam şartlarından, insanlara ödenen ücretlerden ve yapılan muameleden haberi vardır. Işlerine gelir ucuz olması dolayısıyla ağlamak yersiz.

Çin'de üretilen malları boykota davet ediyorum herkesi :asd:
bunlar işsiz kalsa ve avrupaya şöyle bi kavimler göçü yapalım deseler sıçtık, sokakta gördüğümüz her 7 insandan biri bunlardan olur herhalde. nereden tutsan elde kalıyor. bi ülkede 1.4 milyar insan yaşar mı be akla mantığa sığmıyor.

bunlar işsiz kalsa ve avrupaya şöyle bi kavimler göçü yapalım deseler sıçtık, sokakta gördüğümüz her 7 insandan biri bunlardan olur herhalde. nereden tutsan elde kalıyor. bi ülkede 1.4 milyar insan yaşar mı be akla mantığa sığmıyor.
Hindistanın nüfus da aşagı yukarı aynı. Hatta km2 başına yoğunluk daha fazla orada. İki katından fazla googlın söylediğine göre.

Dunyanin en pis ulkesi. Herseyleri ile igrencler. 15 yilda bir virus uretiyor serefsizler. Yedigi boklari gizliyorlar 1.5 milyar diye ucuz iscilikle dunyada sanayi diye bisey birakmadilar. Bi dolu kucuk, orta, buyuk sanayiciyi dunyada bitirdiler 10 dolara adam calistirarak, eziyet ederek.

Simdide virusleri ile bi dolu insan issiz!

herifleri.
nasıl ya
sanayici istiyor zaten ucuz işçiyi
nasıl bitirdiler ucuz çalıştırarak

Başka bir şehirde Öğrenciyken 1 sene çinlilerle aynı evde yaşadım

çok ruhsuz ve hijyene fazla önem vermeyen insanlardı. Bazen evin kapısını açık bırakırlardı, gazı açık bırakırlardı falan

kızların kalçaları fena değildi gerçi bunu demekten beis görmüyorum

Hindistanın nüfus da aşagı yukarı aynı. Hatta km2 başına yoğunluk daha fazla orada. İki katından fazla googlın söylediğine göre.
onlar kendi halinde fakirlik içinde yaşıyorlar. bunlar yerlerinde durmuyor havada karada yakaladıkları hayvanı indirip kebap yapma peşindeler.hintlilerin hijyen sıkıntısı olsa da tavuk,balık dışında et yeme kültürlerinin olmaması büyük şans dünya adına.

Kedi,köpek,sincap,tavşan,timsah,fare,böcek yani hareket eden herşeyi eziyet ederek öldürüp hatta bazen öldürmeden direk mideye indiren yanyamların yaşadığı ülke

Çin devleti aralık ayında ortaya çıkan virüs hakkında gerçekleri sakladı, ocak ayı boyunca bile WHO'yu yanılttı. İnsanlık suçu işledi. Kesinlikle bazı şeylerin bedeli ödetilmeli, beslenme ve hijyen konusunda da kontrol altına alınmalı.

Dünya her 10-15 yılda bir bunların pisliğinin neden olduğu zulmü çekmek zorunda değil.

onlar kendi halinde fakirlik içinde yaşıyorlar. bunlar yerlerinde durmuyor havada karada yakaladıkları hayvanı indirip kebap yapma peşindeler.hintlilerin hijyen sıkıntısı olsa da tavuk,balık dışında et yeme kültürlerinin olmaması büyük şans dünya adına.

Hintlilerin fakiri çok ama yazılım , internet vs işiyle ilgilenen de büyük bir kitlesi var ana dili gibi ing bilmenin ekmeğini güzel yiyorlar ha kendi milleti dışında kimsenin kazanmasını da istemezler youtube olsun , web site olsun rakibi olarak görürse seni aşağı indirir.

Üst Alt