Cinayet Süsü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
G. Veren çok övdüğü için sevdiğim filmi sevmemeye başlayacağım.

Ekşi Sözlük'e şöyle bir göz attım da insanlar filmi yerden yere vurmuşlar. Ben vallaha bu insanları çözemiyorum. Bu filmi ne tür bir beklentiyle izlediler ki? Absürt komedi işte, düşük beklentiyle gülmek için izlenebilecek bir film. Misal yakın zamanda Aykut Enişte filmini izlemiştim annemle. Ben pek gülmesem de annemin hoşuna gitmişti. İnsanlar her şeyden bir başyapıt mı bekliyorlar anlamadım.

Ekşi Sözlük'e şöyle bir göz attım da insanlar filmi yerden yere vurmuşlar. Ben vallaha bu insanları çözemiyorum. Bu filmi ne tür bir beklentiyle izlediler ki? Absürt komedi işte, düşük beklentiyle gülmek için izlenebilecek bir film. Misal yakın zamanda Aykut Enişte filmini izlemiştim annemle. Ben pek gülmesem de annemin hoşuna gitmişti. İnsanlar her şeyden bir başyapıt mı bekliyorlar anlamadım.
belki absürt olan her seyin komik olmadigini fark etmislerdir

Senaryo yoktu ona bok atıyorlar da bayağı bayağı güldüren bir kaç sahnesi yeter izlemek için.

Her şeye bok atma timi işte.

Komedi dediğimiz şey subjektiftir Can. Bu eleştiriden ziyade marjinal olma çabasıdır. Bakın ben bu yerli yapımlara gülmüyorum, benim mizah seviyem daha üst skalada deme çabasıdır. Kendince Entel Feridunculuk oynamaktır.
eksinin genel yapısını biliyorum. da gulmeyebilirler buna bi sey diyemem. vaktinde fragmanina, bazi sahnelerine goz atinca komik olma cabasi sezmedim değil filmde.

Farklı fikirler olabiliyor her zaman için. Biz sinemada 3 arkadaş izledik baya eğlenceliydi ve koparan sahneleri vardı.
yalnız Ölümlü Dünya filmini netflixten izlemiştik ve onda çoğu sahneye baya gülmüştük ve bence daha da iyiydi
bence filmi izlediğiniz ortamın da çok etkisi oluyor
Genel olarak her iki yapıtı beğendim diyebilirim
benim komedi filmlerinde öyle çok beklentim olmaz açıkçası güldürüyorsa amacına ulaşıyor demektir.İnsanların da mizah anlayışı farklı olduğu için evet bu subjektif bir şeydir

Sen neye gülüyorsun ya merak ediyorum
Bu sahnelere guldun mu kank

13 soru
Bomba sahnesi
Nerde bu G noktasi muhabbeti
Iyi polis cok daha iyi baska polis
Kuşkaş mercü sahnesi
S.k beni sahnesi
Biz seri katilciyiz devami olan cinayetlere bakiyoruz muhabbeti
Kiwi muhabbeti
Mahmut Tuncer sahnesi
Ankaradan gelen uzman ekibe Dizdarin yurumesi
Yuzune tukurme sahnesi
Aslan agizi Fuşya ekru manolya renk muhabbeti

13 soru
Bomba sahnesi
Kuşkaş mercü sahnesi
S.k beni sahnesi
Kiwi muhabbeti
Mahmut Tuncer sahnesi
Yuzune tukurme sahnesi

İlk cinayette olay yerine en erken onların gelmesi, kimsenin olmaması.
İkinci cinayette olay yerine maktulün annesinin gelmesi ve oradaki diyaloglar.
Özel Harekat Polisinin attığı trip. (Allah'a inancın olsun ip getirmedik)
Asuman ve Dizdar'ın olduğu hemen hemen bütün sahneler. Mesela;

- Traş olmamışsın
- Oldum, oldum. :)

13 soru
Bomba sahnesi
Kuşkaş mercü sahnesi
S.k beni sahnesi
Kiwi muhabbeti
Mahmut Tuncer sahnesi
Yuzune tukurme sahnesi
Aslan agizi Fuşya ekru manolya renk muhabbeti
Bugün bir daha açtım kahkaha attım çoğunda. Küfür de olsa absürdlüğü çok iyi.

Bu filmin kötü yanları, aşırı karakterler çok ve senaryo zayıf.

Üst Alt