cinsel isteği bastırmanın yolları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

cinsel isteği bastırmanın yolları

Bol bol kitap okumak ( hedef koyarak ve bilinçli )

Spor yapmak ( min hafta 4 gün)

Sağlıklı beslenmek

Günlük rutin oluşturmak ve buna riayet etmek (uyulmadığı taktirde bir ceza mekanizmasının olması )

Sabahları güne erken başlamak ve de güzel hobiler edinmek

Hayvanları sevmek, beslemek ( ciddi manada stres azaltıcı etkisi var )

Sakin ortamda doğa yürüyüşleri ve ben neyim ? diye sormak.Özeleştirilere göre hayatın şekillendirilmesi..

İlk etapta aklıma gelenler bunlar..

Saygılarımla..

Spor yapıp yorulman lazım
Kasıkları zorlaman lazım
Ağrı sızı duyman lazım
Bacak idmanından sonra bacaklarının ağrısından yatağa kendini nasıl attığını bilmemen lazım

+
Antidepresan kullan
+
Bitkisel çaylardan iç

Bunları yaptıktan sonra üzerine gelen isteksizlik bir süre sonra senin canını sıkacak tekrar eski formuna dönmek için uğraşayacaksın

Bol bol kitap okumak ( hedef koyarak ve bilinçli )

Spor yapmak ( min hafta 4 gün)

Sağlıklı beslenmek

Günlük rutin oluşturmak ve buna riayet etmek (uyulmadığı taktirde bir ceza mekanizmasının olması )

Sabahları güne erken başlamak ve de güzel hobiler edinmek

Hayvanları sevmek, beslemek ( ciddi manada stres azaltıcı etkisi var )

Sakin ortamda doğa yürüyüşleri ve ben neyim ? diye sormak.Özeleştirilere göre hayatın şekillendirilmesi..

İlk etapta aklıma gelenler bunlar..

Saygılarımla..
Yaslilar evinde gonullu olarak calismayi, sahillerde cop toplamayi da ekleyelim.

Evlimisin ? İlk başlarda sıkıntı yok belli süre sonra isyan çıkıyor seks işçisimiyim diye ve çocuk olunca artık çocuk ne zaman izin verirse. Ben bekarken çok rahattım 3 tane çevremde 1 tanede çalıştığım yerden ayarlamıştır her gün la pompe

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
3. çocuktan sonra karimi libidosu düstü ama ben tabi eski hayatimi hep aradim.

bir ara hanimla güneş gozlügü bakiyorduk. haniminda gozü benim gibi kahverenginin en boktan tonudur. yalandan lens kullanmak icin gözlerin bozukmu olmasi lazim dedim. yoo abim numarasiz lenslerimizde var dedi. baktim hanim merakli merakli renk bakiyor. iki şer cift maviş lens aldik. ikimizinde gozler masmavii gece 1.20 de basladik sabah ezanina kadar zamanin nasil gectigini bile anlamadik.

megersem o da mavis gozlerden tahrik oluyormuş çok faydasini gorduk tavsiye ederim.

Üst Alt