CL 08/09 Yarı Final | 2. Maç | Chelsea 1-1 FC Barcelona | 6 Mayıs | Barcelona finalde - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 08/09 Yarı Final | 2. Maç | Chelsea 1-1 FC Barcelona | 6 Mayıs | Barcelona finalde

Cevap: CL 08/09 Yarı Final | 2. Maç | Chelsea 1-0 FC Barcelona | 6 Mayıs | Maç Devam

Ya ne gerizekalı bi spiker bu ilker yasin.Adam orda gollük şut atıyo ses yok.5 dakika geçiyo tekrarlarında söylüyo.Bu arada nefret ediyorum böyle chelsea gibi oynayan takımlardan.1 gol at 90 dakka yat üstüne

Cevap: CL 08/09 Yarı Final | 2. Maç | Chelsea 1-0 FC Barcelona | 6 Mayıs | I. yarı oy

İ.Yasin : Malouda sarı kart. Chelsea finale çıkarsa Malouda....?! Dani Alves... ?! Evet, Alves finale çıkarsa Barcelona oynamayacak :D:D

:m26::ka23::asd::asd:

--

Chelsea, Barcelona'yi iyi kontrol ediyor Barcelona topa hakimde sadece pas ustune pas, golun yolunuda bulmalilar 2.yarida.

Cevap: CL 08/09 Yarı Final | 2. Maç | Chelsea 1-0 FC Barcelona | 6 Mayıs | Maç Devam

Ben ilker yasini kapadim. Kazma ya. Alman spikerden dinliyorum daha iyi oluyo :)

Drogba..Drogba topu atıyor kendi yerine..

Nasıl bir maç anlatımı bu ya

böyle pislik - 11 kişi orta sahayı geçmeyen bedava saçma sapan bir golle tur atlamak için oynayan takımları ŞL nr almıyacaksın. erkek gibi çık oyununu oyna. ne bu g.. korkusu.

UEFA eğer Chelsea elerse KARI GİBİ oynadılar ve ezile ezile turu aldılar yazmalı.

işallah BARÇA 1 tane atar gerisi gelir veya 90 +3 de öyle saçma bir gol yer ki Chelsea zırlaya zırlaya evine döner.

MANU zaten bu chelsea paketler yollar. her sene yaptığı iş ne de olsa.

senden nefret ediyorum Chelsea..

Çok merak ediyorum Barça öyle yada böyle 1 gol atarsa Chelsea ne yapacak :D Açılırsa .... :f68.gif:

Balına atarlar bi tane daha :D Barça bugün iyi değil

böyle pislik - 11 kişi orta sahayı geçmeyen bedava saçma sapan bir golle tur atlamak için oynayan takımları ŞL nr almıyacaksın. erkek gibi çık oyununu oyna. ne bu g.. korkusu.

UEFA eğer Chelsea elerse KARI GİBİ oynadılar ve ezile ezile turu aldılar yazmalı.

işallah BARÇA 1 tane atar gerisi gelir veya 90 +3 de öyle saçma bir gol yer ki Chelsea zırlaya zırlaya evine döner.

Aynen renktaş.Nefret ediyorum şu chelsea den.İnşallah dediğin gibi son dakikada bi gol yerler. ne gülerim ama :D

Kardesim ben bunu herzaman diyorum. Bu takim yari finali bile haketmiyor. Böyle korkak futbol oynayamazsin sampiyonlar liginde.

aklıma maçı izkerlen her sene Karıköyde ezdiğimiz fenerbahçe maçları geldi. EZ EZ rezil et %70 topla oyna fener aynı .... oynasın saçma sapır 100 yılda olmucak bir gol atsın ve maçı alsın haa Chelsea anlayışı ha fener (Selçuk 1000 kere vursa 15 derece açıdan o topu atamaz ama atıyor işte)

kısaca beter ol chelsea.

Sadece gülüyorum. :2aloh1:

Kusura bakma ama futboldan anlayan birisi böyle bir yorum yapamaz. :rolleyes:

Barcelona'ya karşı başka türlü oynayamazsın ama bu kadarı da biraz abartı.Sıkıldım resmen maçtan.

Burak neden gülüyosun? Görünen köy kilavuz istemez, hersey acik ortada.

Adamlar için önemli olan skor futbolun güzelligi veya kötülügü değil çok kapanarak oynuyolar Real Madrid gibi saldırmıyolar açık alan bırakmıyolar açık alan bırakırlarsa başlarına ne gelecegini biliyor Hiddink ve futbolcular bu gidişle Chelsea tur atlar...

futboldan anlarım ama böyle ANTİ Futbol oynayan bedavalarla bir yer gelen takımların esamesi hiçbir zaman okunmamıştır. Yunanistan o rezillikle Avrupa şampiyonu oldu ama kimse ne şampiyonluğu ne de yunanistan 10 dk bile konuşmadı sadece o futbolada küfür ettik.

eğer 2 milyar insan futbol izleyip le crem denen kaymak üstü krem futbolu izleyecekse böyle olmamalı. !! ŞL dünkü maça bak bri de bugünkü..

emin ol Finalde dünyanın gelmiş geçmiş eğer Chelsea kalırsa en rezil finali olacak. Taktikler bilmem ne vs ama sen Chelsea isen Erkek gibi oynucaksın o bedava gol Futbolun adaleti olmadğını 1 kere daha gösterdi.

Chelsea gibi takımları Ş.L de görmek istemiyorum..

futboldan anlarım ama böyle ANTİ Futbol oynayan bedavalarla bir yer gelen takımların esamesi hiçbir zaman okunmamıştır. Yunanistan o rezillikle Avrupa şampiyonu oldu ama kimse ne şampiyonluğu ne de yunanistan 10 dk bile konuşmadı sadece o futbolada küfür ettik.

eğer 2 milyar insan futbol izleyip le crem denen kaymak üstü krem futbolu izleyecekse böyle olmamalı. !! ŞL dünkü maça bak bri de bugünkü..

emin ol Finalde dünyanın gelmiş geçmiş eğer Chelsea kalırsa en rezil finali olacak. Taktikler bilmem ne vs ama sen Chelsea isen Erkek gibi oynucaksın o bedava gol Futbolun adaleti olmadğını 1 kere daha gösterdi.

Chelsea öyle değil emin ol. ;)

Eğer maçı izlediysen ilk yarı barçanın hiçbir net pozisyonu olmadıgını göreceksin sadece boş top çevirmeler tüm net pozisyonlar Chelsea'nindi.

Takım halinde defans takım halinde hücumun neresi anti-futbol. Hem adamlar buyur gol atmı desin? :rolleyes:

Hadi oglum bu tur sizin hakkiniz, bu kupa sizin hakkiniz vurun barcaalaaaa yiinnn

eğer futbola ilgi azalıyorsa nedeni böye takımlardır. 2 yarı başladı işallah Chelsea nin öyle içine oturcak bir gol olur ki burada güleriz ama olmazsa korkarm 11 kişi defans 2 li baskı ile rahat geçecekler turu 90 dk vakit kaybı futbolu izlicez.

Wohhoo Alves, Sabri'dende kötü vurdu be! :D

Üst Alt