CL 15/16 C Grubu 3. Maç | Galatasaray 2-1 Benfica | MS | 21 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 3. Maç | Galatasaray 2-1 Benfica | MS | 21 Ekim

Çok hızlı oynuyorlar. Bize acayip ters gelecek bir takım. Yine de bir direnç göstermek mümkün ama bu kontrollü ofansif bir oyun planı ile olur. Çekinirsen dağıtırlar. Bakalım nasıl kadro çıkaracak bizimki.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geçen sene yaşanan BvB facialarına benzer bir durum bizi bekleyebilir, Benfica'dan ziyade bizim ne yapıp-yapmayacağımız önem arz edecek.

2009'da Uefa'da Benfica'yı deplasmanda 2-0 yenmiştik umarım Çarşamba akşamı kendi sahamızda kazanırız öncelikle ve deplasmandaki maçta daha umutlu oluruz ama gruptan 2. olarak üst tura çıksakta ya da 3. olupta Uefa'ya devam etsekte kendi sahamızdaki bu maçı muhakkak kazanmalıyız.

Burak ilk 11'e geri döneceği için galibiyet şansımız kayboldu.

Dolu defomuz var hâlâ. Senin orta sahan Selçuk-Bilal, bu ikili ile Avrupa seviyesinde Astanayı bile yenemedin Son 3 senede 2 kere Uefa da final oynayan takımla oynayacağız. Bunları rahat yeneriz diyenleri gördüm ben Gençlere 4 tane attıktan sonra.

Bence en iyi ihtimal berabere biter. Yine bir mağlubiyet bekliyorum ne yazık ki.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Burak ilk 11'e geri döneceği için galibiyet şansımız kayboldu.

Dolu defomuz var hâlâ. Senin orta sahan Selçuk-Bilal, bu ikili ile Avrupa seviyesinde Astanayı bile yenemedin Son 3 senede 2 kere Uefa da final oynayan takımla oynayacağız. Bunları rahat yeneriz diyenleri gördüm ben Gençlere 4 tane attıktan sonra.

Bence en iyi ihtimal berabere biter. Yine bir mağlubiyet bekliyorum ne yazık ki.

Eğer burak , umut , bilal oynamazsa forvet poldi orta saha selçuk jose kanatlar sinan yasin olursa belki bişeyler olur ama yerli sevici hamza varken hayal bile edilemez bu kadro.

ya allah askina bi kez de su kadroyla cik be adam. Bi yerin sismez herhalde.

muslera
sabri chedjou denayer carole
selcuk jose
podolski sneijder yasin
burak

2 maç 2 galibiyet lan. Konsantrasyon zırvalığına girmeyecem yenek işte anasını satıyım valla şampiyonlukta gözüm yok çok zor günler geçiriyorum biraz tebessüm etmemi sağlayabilecek yegane varlığım var O da GALATASARAY.

Madrid maçinda gibi oynarsak 1 puan alabildigimizi düsünüyorum

Burak oynamamali. Kanser futbolu izlemekten biktim.

---------- Poldi ------------ Yasin ------------

-----------------Sneijder--------------------

----José-------Chedjou----Leschuk----------

--Carole--Denayer----Balta---SARBI-----

----------------Muslera---------------------

Madrid maçinda gibi oynarsak 1 puan alabildigimizi düsünüyorum

Burak oynamamali. Kanser futbolu izlemekten biktim.

---------- Poldi ------------ Yasin ------------

-----------------Sneijder--------------------

----José-------Chedjou----Leschuk----------

--Carole--Denayer----Balta---SARBI-----

----------------Muslera---------------------
Madrid maçında ne oynadık ki Şükrü? Adamlar ikinci yarıda bize alan bıraktı sadece. 2:0 gibi bir skoru bulduktan sonra geriye çekildiler, bu yüzden de takım iyi oynamış gibi gözüktü.

Hem bu maçtan hem de derbiden yana tek korkum, Hamzaoğlu'nun saçma sapan kadro tercihleri.

Galibiyetlerin önündeki en büyük engel hoca

Denayer maça yetişir umarım. Benfica çok hızlı bir takım bu yüzden insan şüpheyle bakıyor maça. Ağır takımız bu bir gerçek. Yasin 11'de başlamalı. Eğer Hamza hoca Gençlerbirliği maçındaki oyun yapısıyla maça başarsa malesef yeniliriz.

Üst Alt