CL 15/16 C Grubu 3. Maç | Galatasaray 2-1 Benfica | MS | 21 Ekim - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 3. Maç | Galatasaray 2-1 Benfica | MS | 21 Ekim

Sonunda CL de galibiyetle tanistik.Bu galibiyetle AL ne katilmayi garantiledik.Ama ilk 2 yine imkansiz.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hamzanin sacma kadrosuna ve inanilmaz yanlis degisikliklerine ragmen takim bu maci kazandi.

zaten kadromuz yetersiz birde bunun uzerine yanlis kadro ve degisiklikler olunca resmen kendi ayagimiza sIkIyoruz.

duzgun bir hoca olsa basimizda bu kotu kadroya ragmen bile gruptan cikabiliriz.

Kr7324n.gif

Yahu dertsiz başımıza dert almayalım, güzel güzel gidelim AVL'ye. Ters bir takım çıkacak, fark yiyeceğiz sonra uğraş dur.

ben de aynen böyle düşünüyorum elimizde muslera wesley cok salladıgımız selçuk burak eski formuna yavas yavas kavusan poldi üstüne yasin gibi acayip oyuncularımız var ki muslera wesleyi ayrı yere koyuyorum
4 senedir cl deyiz avrupa liginde bu kadro en az ceyrek yapar gerisinde allah büyük

not: devre arası forvet lazım

Can elde olan malzeme bu yapacak da bişeyimiz yok şuanda maalesef.Biz de isteriz ki sağlam iki orta sahamız olsun rakibe bassın 90 dakika ama yok işte.Devre arasına kadar böyle gidecek büyük maçlarda.Ben hamzaya da bu konuda kızmam çünkü yok adam yok koyacak.Transfer döneminde niye aldırmadı dersen orda haklısın katılırım ama ben jose nin güven vermediği bir ortamda hocanın da bizim gibi izlemesi normal ama yasin-olcan işine akıl sır ermez tabi orası ayrı

Orta sahanın ilacı takımda var şu an. Chedjou-sneijder-jose veya Selçuk yapsa ortayı en azından vasat bir şl takımı kadar dirençli bir orta sahamız olabilir.

Herkes twitterdan Kadir Çetinçalı'ya tweet göndersin basın toplantısında Jose'yi sorsun orta sahanın yumuşaklığından bahsetsin takımın kontra atak yapamadığını anlatsın. Yasin neden oyundan çıkar Olcan sıfır katkı ile oynadı Yasin en azından kontra atak tehditi olurdu. Benfica deplasmanında bu şekilde oynanmaz. Benfica bulduklarını atsaydı herkes farklı konuşurdu

Maçın tamamını izleyebileceğim bi link falan bilen varsa yardım istiyorum.

İzleyemedim maçı anasını satıyım. Sürekli twitter timeline'la maç takip ettim dışarda olduğumdan, kalpten gidiyodum resmen.

Adam gibi bir santrfor, ön libero ve sağ bek alınsaydı çok daha iyi yerlere gidebilirdi bu takım. Mevcut kadro ile her şey şansa kalmış durumda.

Bir de Kevini almayi becerebilseydi beceriksiz, çapsız Dursun!!

Dzemalinin maaşını oduyoruz Genoa icin Milana cakiyor, Kevinin parasini oduyoruz sadece antreman yapiyor, Jemin parasini oduyoruz sadece antremana cikiyor, Tarigin parasini oduyoruz kadroda yok, 32 yasindaki Bilale aldiginin 2 kati maas ile 3 yil mukavele yapiyoruz, Sabriye %60 zam yapiyoruz!!!

Ahhh Dursun ahhhhhhh! :(

Ön libero ve forveti üst düzey alsaydık en az 7puan vardı çapsızlar bu gruptan rahat çıkamazsak tek nedeni dursun denilen tipitip

Takimada hamza hocayada helal olsun cok iyi degildik ozellikle orta saha direncimiz baya dusuk buna ragmen kazanmasini bildik

Umut o golu atabilse cok daha rahat bir mac izlerdik

Biz bu benficayi deplasmandada yenecegiz bu takimin adi Galatasaray burada umut bitmez biz bitti demeden hic bir sey bitmez.

Üst Alt