CL 15/16 C Grubu 5. Maç | Atlético 2-0 Galatasaray | M.S | Tivibu Spor - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 5. Maç | Atlético 2-0 Galatasaray | M.S | Tivibu Spor

Sene 2015 şampiyonlar liginde oynuyorsun.kos koca Galatasarayın kadosundaki isimlere bak. SABRİ,BALTA,YASİN,BİLAL,SEMİH,JEM.

Yenisi,eskisi ve genel kurulu hiç fark etmez sizin gibi başkan ve yöneticilerin Allah belasını versin. Her sene her transfer döneminde yönetimlerin şak şak cılığını yapan taraftarında Allah cezasını versin. Şu klübü bir fenerli yönetse anlamasınlar diye bu kadar kötü kadro kurmaz.

Ya oynadığımız futbol ' dan herşeyden önemli bi sorun var oda Kulübü Akbabaların yemesi.Bu takım ne zaman Maddi anlamda toparlansa yiyiciler hiç bu fırsatı kacirmiyo . Zombi dedelere biz bakıyoruz . ..Gerçekliği nedir bilmiyorum ama 1 milyar TL borç ' dan bahsediyorlar.Ya Allah aşkına o kadar parayı nasıl harcadik. Ortada BAŞARI yok.Geleceğe dair Maddi teminat yok .Kimse hesap sormuyor.Kusura bakmayın ben maç biletimi,kombinemi,kulüp için alışveriş yapıyorsam bana borcdan bahsetmeyeceksin.Ben basariya para oduyorum basarisizliga degil.Ben Canaydinli dönemleri istemiyorum.Zombi Dedelerin Angutlugunu ben cekemem.Borca çok takiliyorsaniz saticaksiniz kulübü kardeşim.Beni ilgilendiemez. Borç diye diye Marka degerimizi de dusuruyorlar.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu terbiyeli yürekli adam gibi adamlar gitmeden bir köy ileriye gidemeyiz

eray
koray
sabri
tarık
balta
semih
ched
olcan
bilal
jem
hamit
umut
burak[/QUOTE

Galatasaray maddi manevi avrupanın en üst düzey klüplerindendir. Belirli bir marka değeri vardır.

Ve bizim düzeyimizde başka hiçbir avrupa klübünde böyle bir rezalet kadro yoktur.

Hani bir futbolcu yetenekli olmayabilir. Kadronun tamamını yetenekli oyuncularla kuramazsınız. Ama bizdeki oyuncular hem yeteneksiz hem futbol bilgisi yerlerde sürünüyor. Futbol bilgisi yerlerde olmasa yaratıcılık konusunda zayıfda olsan bir şekilde doğru savunma yaparsın rezil olmazsın.

Herşey geçtim şu şikecilere bakıyorum. Hani ne yaparsa yapsın , tirilyonları harcasa avrupada gene bir halt yiyemeyen şikeciler bile şu bahsettiğimiz oyuncuları kapısının önünden geçirmez.

o değilde görüdüğüm en kötü Galatasaraydı....

ayrıca forumda MELO GİTSİN YEAUHHHHHH DİYEN ezikler; ki kendileri futbol konusunda zayıf olan 13 18 yas arası tiplerdi; mutludur umarım

Son düzenleme:
Hamza ve Dursunun yatacak yeri yok. Ikisi de hain.

Bunların olacağı aylar önce belliydi ama yok hocaya zaman verelim yok 3 kupa yok şampiyon takımız yok içimizden hallederiz.

Melo olsa hala bu takımın değişilmezlerinden olurdu. Sen yolla adamı son gün, ön libero oynayabilecek Dzemailinin parasını sen ödeyerek kirala ve SIFIR ön libero ile sezona gir.

Nerde görülmüş bu anasını satayım.

Rakip EsEs gibi falan PTT seviyesinde olmadığı sürece bizim takım her rakipten en az 1 gol yer her maç. Orta saha diye birşey yok takımda. Güzelce takımın içine sıçtılar.

Yapacakları 3 tane adam gibi transfer etmekti ama bunu bile beceremediler Allahın belaları. Lanet olsun o 3 kupaya, günü kurtardık ama en az 2 senemiz gitti şimdi.

Keşke şampiyon olmasaydık diyorum artık çünkü başarısız olmadığın sürece bizim ülkemizde radikal kararlar alınmaz. Şimdi kimse yok şampiyonluk parasıydı, 4.yıldızdı şuydu buydu demesin.

Ben artık günü kurtarmak değil geleceği kurtarmak istiyorum.

Hatırlayın 5-6 sene önce biz Atletico ile kafa kafaya Avrupa liginde oynamıştık ve 1 gol yüzünden elenmiştik. Adamlar o zaman batma eşiğinde olan bir takımdı.

Görün işte 5-6 senede nereye geldi adamlar. CL finali mi dersin, iki tane AL kupası mı dersin, La liga şampiyonluğu mu dersin. Ne ararsan var başarı olarak.

Son olarak sokayım lan Türkiyedeki düzene. Birilerinin cepleri dolacak diye biz taraftarlar bu zulümü çekiyoruz. Allah hepsinin belasını versin şerefsizler.

Son düzenleme:
Bu kadar fazla yerli oyuncuyla bizim Sampiyonlar Ligini birakalim, ligde bile basarili olmamiz zor. Radikal kararlar alinmadikca, gelecek 2-3 yil kayip gibi görünüyor. Hamza o kadar büyük bir enkaz birakti ki, takima faydadan cok zarari olan yerlilerin gönderilmesi cok zor olacak. Sabri, Balta ve Umutu bile basimiza bela etti.

Dün Selcuk olsa, ne degisecekti? Biraz daha fazla yan ve geri pas yapardik. Biz bu kadroyla A.Madridi birakalim, Bateyi D.Zagrebi bile yenemeyiz. Selcugun da kaptanligi alinmali. Bu takimin gercek kaptanlari Muslera ve Sneijder. Onlarla birlikte Melo da liderlik yapiyordu, adami gönderdiler.

Bizim takim zaten pres yapmayi bilmiyor. Rakipten top kapmakta bile zorlaniyoruz. Ligde de böyle. Ligdeki son macta toplamda 11 top kapmayla oynamisiz. 8i yabancilar. Dün bu rakam 13dü. Cogu Jem. 1-2 metre öteden savunma yaparak nasil top kapalim ki? Bir oyuncuya o kadar hareket alani verilmez. Adamin en az 3 plani olur. Dün, Sabri, Semih ve Balta gibi oyuncular sifir top kapmayla maci bitirdiler. Savunmada derinligin, organizasyonun koordinasyonun olmasini gectim de, birde böyle savunma yaparsak, Antalyaya bile tonla pozisyon veririz.

Hasan Sas:Bir zamanlar Real macinda 5 5 5 diye bagiran taraftarlar simdi astanayi yenebilirmiyiz acaba diye dusunuyor nerden nereye!

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Klişe laflar vardır; işte 6-0 yenilirken bile bu kadar ezilmemiştik falan gibi. Bu sefer gerçekten de utanç verici bir maç oynadık. Hatta belki tarihin en utanç verici takımını izlemiş olabiliriz.

75 dakikada 1 kere orta sahayı geçebilen takımlar olsa olsa San Marino, Lihtenştayn tarzı takımlardır genelde. Zaten aldığınız paralardan utanmıyorsunuz onu biliyoruz da, insan hiç değilse şu rezilliği eşine dostuna, çoluğuna çocuğuna nasıl açıklarım diye düşünür biraz. Bizde öyle oyuncular oynuyor ki, karakterleri futbolculuklarından çok daha kötü. Dün sahada herhangi bir 3.lig takımı olsa bu kadar alçalamazdı. 2 senedir Şampiyonlar Ligi'nde yaşadığımız ezikliklerin son noktasıydı dün. Umuyorum tarihimize bir daha bu utancı yaşatacak bir kadro daha gelmez.

7-0 lar 8-0 lar kadar türk futbol tarihinin en rezillik ötesi maçını çıkardılar!

bu ucubeleri bir daha şampiyonlar liginde oynatacak hocayada değil takım bir kaç tane hayvan gütmesi için teslim edilmez!

nasıl bir darbe yaptınki hamza bu artist yeteneksiz yetersizleri bize çiviledin bıraktın! sendende diğer yerli sevicilerdende adam olmaz.

tepkiler futbolculara ve başkan sıfatlı çıraka ağır şekilde olmalı!

mustafa denizli senin ne kadar karaktersiz olduğunu beşiktaşı çalıştırırken görmüştüm geçen sürede adam olmuşsundur diye ümit ediyordum ama karı gibi kaçarak sorumluluk almayarak yanlız bırakarak karılık modundan çıkmadığını gösterdin.

dursunundan sabrisine hakan baltasından umutuna denizlisine kadar bir sürü küfür edicem ama adminler bunları adamdan sayıp bize ceza verecek sonra

Üst Alt