CL 17/18 YF M:1 | Bayern Münih 1-2 Real Madrid | MS | 25 Nisan | Tivibu Spor 2 - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tam şans demedim, beceri ve hakem faktörü de dedim. Ancak bir şekilde sonuca gidiyorlar yani. Kimse en iyi futbolu oynadıklarını söyleyemez, son 3 kupalarında da en iyi futbolu oynayan takım değildi. Ama millet bir şey anlamadan bakmışsın sonucu almışlar. Hep böyle oluyor.

Geçen yıl kesinlikle en iyiler onlardı.2016 ve hatta 2014 için katılıyorum.

O zaman Real'in başında Mourinho vardı. Zidane bu tip maçları çok daha iyi oynuyor son dönemi göz önüne alacak olursak. Son olarak dere her zaman kütük getirmez.

Ben yalnizca futbol tarzlarini karsilastiriyorum. Su anki Real o zamanki Real'e cok benziyor, su anki Liverpool da o zamanki Dortmund'a. Sanki boyle iyi futbolculara guvenip klasik dizilislerle oynayan takimlara cok ters geliyor Klopp'un takimi, ama tabii Liverpool defansi ciddi dusunduruyor.

Bayern'in ideal 11'inde olup bugun oynamayan veya oyundan cikmasi gerekenler: Neuer, Alaba, Boateng, Coman, Tolisso*, Vidal, Robben

Tolisso 11 basliyor mu bilmiyorum ama baslamali

tolisso çok iyi oyuncu sakattı bu maçtan evvel sanırım. Niko kovac ta sağlam bir düzen kuracak billur var mı bilmiyorum bayernin önü açık görünmüyor.

Bayern Münih, Allianz Arena'da 41 resmi maç sonra mağlup oldu.

Real Madrid, Şampiyonlar Ligi'nde 150 galibiyet alan ilk takım oldu.

DbpzAJpXcAAqwTc.jpg

Real yine istedigini elde etmis.

Maci izleyemedim ama 2 tane Bayernli arkadasim bol bol küfür ettiler Whatsapp grubunda.

Üst Alt