CL 17/18 YF M:2 | Real Madrid 2-2 Bayern Münih | MS | 1 Mayıs | TRT 1 - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben az önce ne okudum?

DcJB7UcW0AALOIz.jpg
Bayern Reali eleseydi eminim ki ortada onlarca o kırmızı kart olmasaydı şimdi biz finaldeydik tarzı yorumlar tweetler dönecekti. Bunlarınki tiner miner değil artık başka seviye.

Sabah mı? Biraz sonra öğle yemeğine çıkacağım Tanrıverdi.

Ayrıca Maradona'nın efsaneleşmiş o sözüne gönderme yapmıştım. Yapacak bir şey yok. Top ele çarptı ve hakem görmedi. Sonuçtan memnun değilsiniz sanırım?

Umarım tuttuğun takımın başına aynısı gelir de o zaman da aynı şekilde konuşursun. Güya bir de hak hukuktan bahsedersin.

Geçen kaypak mı demiştim, azzz bile söylemişim.

Sen az önce Galatasaray'a beddua mı ettin? !!!!!!!

GSC YAZIKLAR OLSUN BU ADAMA YAPTIRIM UYGULAMAZSANIZ!!!

@Emrah Yıldırım @Alpay Asma @Danyal Artemis

Sen fenerli olmadin mi abi

Sen mi Galatasaraylısın?

Senin gibi verdiğin sözden dönenler Galatasaraylı olamaz, sözden dönmesen de Fenerli oluyorsun gerçi, kaypak diyerek iyi demişim cuk oturmuş laf.

Ayrıca istediğimi yazarım, seni ilgilendirmez orası.

Umarım tuttuğun takımın başına aynısı gelir de o zaman da aynı şekilde konuşursun. Güya bir de hak hukuktan bahsedersin.

Geçen kaypak mı demiştim, azzz bile söylemişim.

Konudan atildi.

YONETIM

Yaptırım yapılmadı henüz. Kimse benim Galatasaraylılığımı sorgulayamaz. 2 kuşaktır Fenerbahçeli bir aile ile yıllarca süren mücadele içindeydim. Kazandım! Kaya aile iki kuşak sonra tamamen Galatasaraylı olacak!

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yaptırım yapılmadı henüz. Kimse benim Galatasaraylılığımı sorgulayamaz. 2 kuşaktır Fenerbahçeli bir aile ile yıllarca süren mücadele içindeydim. Kazandım! Kaya aile iki kuşak sonra tamamen Galatasaraylı olacak!

Fenerbahçeli olsun!!!

Kolpacılıkta nirvana.
Gs formali foto istemek sart oldu.

Abi 100 like gelirse birakirim alkolu demedin mi? Dedin.
100 like gelirse alkolu birakmazsam fenerli olayim demedin mi? Dedin
100 like geldi mi? Geldi
Alkolu biraktin mi? Birakmadin

E simdi sen ya Fenerlisin, ya da sozune guvenilmeyecek bir adam

O değilde 73 yaşındaki Heynkes hala ne kadar büyük hoca olduğunu gösterdi. Maçın ikinci yarı koskoca Real Madrid çıkamadı bile.

İlk maçta Rafinha'nın, ikinci maçta Tollisso-Ulreich ortaklığı ile iki tane acemi gol yediler. Turu hakeden takım tartışmasız Bayern.

Jupp Heynkes'i özleyeceğiz..

Bayern Münich muhteşem top oynadı bence , Real Juventus'dan sonra , Münih'i de şansıyla ve hakem hatalarıyla eledi , finalde Liverpool'a karşı bakalım 3.kez sıçrayabileceler mi

Abi 100 like gelirse birakirim alkolu demedin mi? Dedin.
100 like gelirse alkolu birakmazsam fenerli olayim demedin mi? Dedin
100 like geldi mi? Geldi
Alkolu biraktin mi? Birakmadin

E simdi sen ya Fenerlisin, ya da sozune guvenilmeyecek bir adam

O konuyla ilgili hala susma hakkımı kullanıyorum. Mücadele şartları belirlemeden kata külleye gelmiş 127 kişi. Asla eşit şartlarda yarışmadık. Tüm forumun dikkatine diye özel konu bile açıldı.

Neyse şanlı Real Madrid'i 2018 şampiyonlar ligi kupasına götürecek finalin kapısını açan bu muazzam konuyu daha fazla dağıtmayalım. Dağıtmayalım ki @Keramettin TANRIVERDİ gibi katalanlar bu destansı hikayeden mahrum kalmasın.

Üst Alt