Tier 2 - Clauss, Galatasaray'a Önerildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Clauss, Galatasaray'a Önerildi

20240129_225427.jpg

Marsilya, Jonathan Clauss’u satış listesine koydu.

Menajeri, 31 yaşındaki oyuncusunu Galatasaray'a önerdi.

(via @lequipe)

Lens'te çıkış yaptığı dönem itibariyle de dörtlü savunma beki değildir
Oynar mı oynayabilir
İyi de oyuncudur yalnız yaş 32

3'lü 4'lü beki olayını geçtim. Şöyle bir detay var:

"Marsilya yönetimi, takımda Afrika Uluslar Kupası sebebiyle birçok eksik oyuncu varken, Monaco maçında hafif bir ağrı hissettiği için 35. dakikada oyundan çıkan Clauss’un, sezon sonu mutlaka Euro 2024 kadrosunda yer almak istediği için kendini “sakındığı” ve yüzde yüzünü vermediği düşünülüyormuş. Bu durumdan rahatsız olan Marsilya yönetimi de kendisini satış listesine koyma kararı almış."

Doğruysa bu karakterde oyuncu istemez, kalsın. Zaten bizde ağzıyla kuş tutsa milli takıma gidemeyeceğini bilir. Gitse Boey giderdi.

3'lü 4'lü beki olayını geçtim. Şöyle bir detay var:

"Marsilya yönetimi, takımda Afrika Uluslar Kupası sebebiyle birçok eksik oyuncu varken, Monaco maçında hafif bir ağrı hissettiği için 35. dakikada oyundan çıkan Clauss’un, sezon sonu mutlaka Euro 2024 kadrosunda yer almak istediği için kendini “sakındığı” ve yüzde yüzünü vermediği düşünülüyormuş. Bu durumdan rahatsız olan Marsilya yönetimi de kendisini satış listesine koyma kararı almış."

Doğruysa bu karakterde oyuncu istemez, kalsın. Zaten bizde ağzıyla kuş tutsa milli takıma gidemeyeceğini bilir. Gitse Boey giderdi.
Benim soruma cevabı bulmuş oldum. Tşk.

Üst Alt