Club Brugge'de Diagne Kadroda Yer Almadı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Club Brugge'de Diagne Kadroda Yer Almadı!

Brugge'de Diagne krizi! Galatasaray...

Galatasaray'dan 1 yıllığına kiralanan Senegalli futbolcu Club Brugge için çok önemli olan PSG maçı kadrosuna dahil edilmedi..

Grupta aldığı 2 beraberlikle 2 puanı bulunan Club Brugge'de Diagne'nin kadroda yer almaması soru işareti yarattı..

Belçika ekibi, Galatasaray'ın Real Madrid'i ağırlayacağı haftada PSG ile gruptan çıkma yolunda hayati bir maça çıkacak..

Belçika ekibinde teknik direktör Philippe Clement, herhangi bir sakatlığı bulunmayan Mbaye Diagne'yi kadroya neden almadığını açıkladı..

'DIAGNE'DEN ETKİLENMEDİM'

Clement: Diagne'den son birkaç gün içerisinde antrenmanda çok az şey gördüm ve performansından etkilenmedim.

Salı günü Vanaken ve Rits'in yanında kimin oynayacağına bekleyip karar vereceğiz..

13 milyon euro satın alma hakkına sahip olan Belçika ekibinin bu opsiyonu kullanmayabileceği belirtildi.
Mbaye Diagne'nin de Club Brugge de forma giymesine rağmen Galatasaray ile ilgili paylaşımlarına devam etmesi geri dönme konusunda istekli olduğu şeklinde yorumlandı..

Bu sezon Belçika Jüpiler Ligi'nde 10. maçını geride bırakan Club Brugge forması ile yalnızca 3 maça çıkan Senegalli futbolcu 3 gol kaydetti..

Mbaye Diagne'nin Galatasaray ile 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Kaynak:aspor

Üst Alt