ÇOCUKLAR iNANMAYIN DEMİŞTİK ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÇOCUKLAR iNANMAYIN DEMİŞTİK !

Cevap: ÇOCUKLAR iNANMAYIN DEMiŞTİK!

29.jpg

Arkalarda kalmasın:)

Boyalı medya, teknik-takip sonucu elde edilip belgelenmiş 24 klasör dosya ile 1 adet kulüp içi yazışmasını aynı kefeye koydu ya, hayret bir şey!!! İçlerine uzaylı mı kaçtı ne:D

şeref fukaraları noldu sesiniz soluğunuz çıkmaz oldu? 2 gün önce kıçınızı yırtıyodunuz gs şike yapmış diye? oranızdan buranızdan haber uydurup basit bi ekonomik problemi nerelere çekmiştiniz? noldu şimdi herşey açıklığa kavuşunca basit birer köşe haberiyle kaçtınız? attığınız çamur yanınıza kar mı kalır sandınız? siz hepiniz 5 para etmez adamlarsınız.daha dün ünal aysal herkesten özür dilemeli diye salyalar akıtan hakan can hadi özür dile bakalım hepimizden? son sözüm yine aynı olacak: Allah belanızı versin...zaten veriyo da...

alın bu da önemsiz diye geçiştirdiğiniz son nokta:

Galatasaraylılar, 4 Ağustos sabahına şok eden bir haberle uyanmıştı. Bülent Tulun’un, Adnan Polat’a yazdığı bir mektupla ilgili olarak başlatılan soruşturma kapsamında, Florya Metin Oktay Tesisleri, Türk Telekom Arena, Adnan Polat’ın ofisi ve eviyle, Bülent Tulun’un evinde aramalar yapılmıştı. Aynın günün akşamı Bülent Tulun emniyette ifade vermiş, çıkışta da, “Arabamla geldim, arabamla gidiyorum” diye konuşmuştu. Önceki gün de Adnan Polat emniyete gelip ifade vermiş, mektuptan yeni haberi olduğunu belirtmişti. Hem Polat’ın, hem de Tulun’un ifadelerinde, birbirlerinden habersiz olarak benzer şeyler söylemesinin ve incelenen belgelerde herhangi bir suç unsuruna rastlanmamasının ardından, bu konuyla ilgili olarak takipsizlik kararı verildiği öğrenildi. Bu arada emniyet güçlerinin yaptığı incelemede, son 3 ay içerisinde 21 milyon Dolar harcandığı ancak bunun 20 milyon Dolar’lık bölümünün kaydı olduğu tespit edilmişti. Aradaki 1 milyon Dolar’ın, kısa vadeli borçlar için ödendiği ve gerekli yerlerden faturalar alındıktan sonra bunların da polise teslim edileceği kaydedildi.

bu fenerlilik nasıl bir halttır ya mübarek ramazanda içlerine pislik yapmak camur atmak igreniyorum Allahım iyiki galatasaraylıyım ya

Günaydın arkadaşlar. Cuma gününden beri takip edemedim. Teletex'te yeni belgelerin gönderileceğinden filan bahsediliyor. Yeni gelişme mi oldu?

Günaydın arkadaşlar. Cuma gününden beri takip edemedim. Teletex'te yeni belgelerin gönderileceğinden filan bahsediliyor. Yeni gelişme mi oldu?

Haberimiz yok abi. Akşam Telegol de bizimle ilgili bir durum olmadığından bahsedildi. TFF nin acil karar alması lazım, onu bekliyoruz. Bu arada Şeref Aydın Eboue'nin forma numarasını falan sordu. O iş bitti galiba.

1m dolar açık var diyolardı onların belgesi de yollanacakmış bugün.Yani fenerliler 675353453. kez yanlış anons kurbanı oldular :(

Haberimiz yok abi. Akşam Telegol de bizimle ilgili bir durum olmadığından bahsedildi. TFF nin acil karar alması lazım, onu bekliyoruz. Bu arada Şeref Aydın Eboue'nin forma numarasını falan sordu. O iş bitti galiba.

Şeref o kadar ileri gitmiş demek. 2 numara boş galiba. Olabilir mi? :)

1m dolar açık var diyolardı onların belgelesi de yollanacakmış bugün.Yani fenerliler 675353453. kez yanlış anons kurbanı oldular :(

Bugün Emniyete teslim edileceği belirtilen belgeler onlar demek ki.

ve gereksim kelime olmamışmı başlıkta

GSCimbom'dan Fenerbahçe medyası ve suyun karşı tarafına!

Diyelim ki, bir an için inanalım ki teşvik var. Yeni kanunda bunda sonrası için cezaları aynı olsa da, bunu nasıl şike ile kıyaslarlar? Teşvik 'te maç bağlanmaz, sadece istek ve motivasyonu artırır.

Sen Barcelona bizim Konyaspor ile maç yaparken Konya 'ya teşvik versen ne olur? Vermesen ne olur? Barcelona bir çakar verdiğin teşvikle kalırsın.

Sizin yaptığınız ise adi suç. Rakiplerinin rakiplerine teşvik göndemekle kalmamış, bütün kendi maçlarını sonucuyla bağlamışsın.

Böylelikle şike ile teşvik 'in farkını bilemeyenlere bunu anlatmak boynumuzun borcu olsun.

İlk cümleye geri dönelim, biz temiziz, teşvik falan da verediğimiz ispatlandı. Karalar bağlayın şimdi.

Üst Alt