Çok Mu Zordu Şu Kadroyu Tutmak ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çok Mu Zordu Şu Kadroyu Tutmak ?

Bakın hiçbir şekilde yeni transferden bahsetmiyorum. Onu geçtim. Ondan vazgeçtim hadi. Son yıllarda takımda bulunan ve çok kolay biçimde takımda tutacağımız adamları yazdım.

MLrYQ1.png

İLK 11 :

Fernando MUSLERA
Kevin GROßKREUTZ
Jason DENAYER
Aurelien CHEDJOU
Alex TELLES
Felipe MELO
Selçuk İNAN
Armindo BRUMA
Wesley SNEIJDER
Lukas PODOLSKI
Didier DROGBA

YEDEKLER :
Cenk GÖNEN
Semih KAYA
Hakan BALTA
Blerim DZEMAILI
Noureddine AMRABAT
Sinan GÜMÜŞ
Burak YILMAZ

Adım gibi de eminim. Şu kadro yapısıyla bu sezon ligde zirvedeydik. Avrupa Kupalarında da Şampiyonlar Liginden elensek bile UEFA Avrupa Ligi'nde favoriler arasındaydık.

bu kadronun olmamasının sebebi dengetör bıyıklı evlat lobisi ve yönetimdir !!! dengetör evlatlara yer açmak için takımı yok etti sanki bir amaç için bize geldi bizi terminatör gibi yok etti gitti dengetör !!!

Drogba, Melo ve Gross'u silelim o kadroda. Drogba'nın ücretini karşılayamazdık. Melo ve Gross da kendi gitmek istedi zaten.

Onun dışında katılıyorum. Özellikle Telles ve Bruma'yı kiralamamız saçma tercihlerdi.

Drogba 2. sezonunda bir kaç CL maç hariç bizi hayal kirikliğa uğratti

Melo-Selçuk da çok ağir ve temposuz bir orta saha

Bu kadroyla max. 2 olurduk

Saçma. Drogba bu sene 38 yaşında olmuş. Emekliliğini yaşıyor. Her oyuncunun verecekleri bir yere kadardır. Totti 40 yaşında ve adamın vücut artık gitmiyor. Bu sene düzgün oynayamadı.

Şu kadrodan sadece Bruma ve Melo'nun kalmasını isterdim.

Transfer sezonu devam ederken bu forumda büyüğünden küçüğüne ne kadar adam varsa bu günlerin geleceğini görmüştü ve isyan ediyordu. Bir tek başımızdaki teknik direktör müsveddesi göremedi. Yatacak yeri yok o herifin.

Üst Alt