Çöp Kovası Selçuk İnan Kalırsa Yazıklar Olsun Sana Terim! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çöp Kovası Selçuk İnan Kalırsa Yazıklar Olsun Sana Terim!

Menajeri teklif yaparlarsa oturup düsünürüz diyor, artistlik yapiyor. Degil teklifi plaket bile vermeye gerek yok.

Resmi olarak 2.5 yildir yatan bir futbolcuyla sözlesme uzatilirsa yaziklar olsun. Taraftar olarak 1 gram hakkim varsa helal etmem. GS Store'dan anahtarlik bile almam Selcuk gidene kadar.

Mac basilarini birer birer cebe indirip genclerin hayatlarinda kazanamayacagi parayi bir gece götürüyor, onlar kosarken bu eli belinde sabote etmekle mesgul.

3.Lig takimi Keciören'e karsi bile iyi top oynayamiyor, bu eleman anca 4.ligde oynayabilir. Asgari ücretten fazla para da vermezler.

Bu maç Galatasaray kariyerindeki son maçı olmalı artık. Keçiören'e karşı bile rezil rüsva oynayan bir adamın bu takımda yeri yok.

Tepki gelmesin diye garanti parayi dusuk tutup mac basini yuksek tutarak(1.2m.euro garanti ucret, mac basi 50 bin euro) 3 yillik sozlesme imzalariz. Ftor bey de evladini her mac oyuna sokarak para kazandirir. Negzel.

Adamin arkasi saglam terim bir sekilde her mac sonradan da olsa maca aliyor. Yil sonu da albayrak cikar büyük kaptan feda etti onun icin iki yillik yeni sözlesme yapiyoruz yillik 2 milyondan euro dan, cok mutluyum futbolu galatasaray da birakacak büyük kaptan der

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Insallah sakatlanir ve 8 ay falan oynayamaz, artik selcuk isminden de tiskindim artik.

yeter ulan yeter, 2 sene meloyla parladi sonra yatisa gecti tipik turk kafasi iste

Sadece Terim değil o kadar hoca geldi gitti hepsi şans verdi bu rezil herife 4 yıldır yokları oynuyor.

Hepsine yazıklar olsun divan da , genel kurul da bu rezilliğe ses çıkarmayanlara da yazıklar olsun.

7 milyon euro sadece maç başılardan verdiğimiz para.

Terim ve maguruscu buradaysa sozlesme teklif edilmeme ihtimali yok. Saf olmayin. Ha katardan matardan bir enayi bulup daha yuksek bir teklife giderlerse kurtuluruz ama mutlaka bizimkiler yeni sozlesme onerecektir.

Hep soylüyorum, bu kaplumbaga benim kirmizi cizgim.

1 milyon liraya bile sozlesme yenilenirse FT basta olmak uzere yonetim de biter benim icin.

İnanılmaz leş durumda, ptt de net oynayamaz. 2 b ‘de fark yaratmaz. 3. Ligde sertliğe dayanamaz. Amatörde bacağını kırar, eline verirler. Sezon sonu jübilesini yapalım. Sabri ve balta gibi çekilsin kenara, zaten kazandığı paralar bir ömür yeter.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Birkaç kez hayır diyemeyip ürün sipariş ettiğim için GS Store dan sıkça ararlar; en sonuncusunda ''Selçuk' un kazancına bir kuruş daha katkıda bulunmak kanıma dokunur, onun kulüple ilişiği kesilmeden bir daha aramayın beni!'' diye çıkıştım. Yine arıyorlar ama cevap vermiyorum artık, numarayı kaydettim nitekim!:cool:...

Benzer tepkiler her platformda gösterilsin, belki bir faydası olur; bu ''Sülük' ün yakamızdan düşmesi için!:mad:...

Abi bu kadar zorlamaya gerek yok. Basit bu adam sayesinde çok güzel şampiyonluklar yaşadık. Güzel bir teşekkür organize et ister futbolu bıraksın isterse tinercilere gitsin bu kadar.

Selçukla sözleşme uzatılır ve maddi yönden destek olun gelin Storlara alışverişe derseniz bu taraftar rezil eder sizi ...

Üst Alt