Copa del Rey Final | Barcelona 0-1 Real Madrid | 20 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Copa del Rey Final | Barcelona 0-1 Real Madrid | 20 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: Copa del Rey Final | Barcelona 0-1 Real Madrid | 20 Nisan | Maç Sonucu

O değilde, Pepe ön liberoda çok iyi oynuyor iki maçtır. Bu adam yıllarca stoper oynayarak harcanmış resmen. O cüssesine rağmen çabuk ve hızlı, ayrıca tekniğide iyi ve kaptığı topları mundar etmiyor. Bundan sonra ön liberoda oynatılmalı bence.

YouTube - Pepe vs Barcelona 16/04/11

YouTube - Euro 08: Portugalia - Turcja 1- 0 Pepe Sport-Video.pl

Doğru , Zaten son dünya kupasında , bütünn maçlarda ön libero olarak oynatıldı Portekizde , oradada başarılı performans gösterdidi , ama yinede Mourinho onu Stopere çeker bence....

Real Madrid gayet normal serlikte oynadı .Şalvarsporun maçları gibi mi geçsin maçlar?Futbol sert oynanması gereken bir oyun.

[video=youtube;uHU4IBiA-vA]https://www.youtube.com/watch?v=uHU4IBiA-vA[/video]

Ard arda 2-3 kez hizlica izleyin Messi'nin nasil sasirdigini ve belinin kirildigini göreceksiniz. :)

Gözlerini kısıp biraz da şaşı bakarsan,Ronaldanın messiyi geçerken hareket çektiğini de görebilirsin:coffee:

Yanlız golün üstüne bu hareketiyle fena çizdi karizmayı messinin.

Fener'in uzun bir aradan sonra Türkiye kupasını aldıktan sonraki sevinçlerinin nasıl olacağını öğrenmiş olduk. İyi bir hazırlık oldu buna.

Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler.

Casillasa tapılır hocu. Bu adam kaleciyse bizdekilere karpuzcu bile denmez. Madrid iyi dayandı, Casillas faktörü de var tabi. Kontradan atıp kazandılar. 4 maçtan 1 tanesini kazanacaklarını düşünüyordum zaten başka bi deyişle hiç bu kadarını bekliyordum :D

Asil sen iyi izle.Ronaldonun neden bir Messi olmadigini kendi yolladigin videoda 20.saniyeden itibaren görebilirsin.

Topu Adebayora atsa yüzde yüz gole gidecekler 2si. Ama bencilin teki iste.

Kendi kalene gol atmis oldun sende bu videoda.

Ronaldonun yetenegi tartisilmaz,ama herkeze kendini ispat etme arzusuna fazla kapiliyor.

Ben Ronaldo Messi'den iyi dedim mi? Ben Real taraftari olarak Messi'yi daha cok begeniyorum. Bu arada birakinda Ronaldo ve Messi gibi oyuncularda egoistlik yapsin biraz yahu, onlar yapmayacakta kim yapacak? :)

barça'nın şifresi çözdüldü defansif ve sert oynayarak barça yenilebiliyormuş aslında barça'nın şifresi 6 kupayı kazadndıkları sezon chelsea çözmüştü ama hakem faciası ile son dakikada geçmişti

Üst Alt