Çorlu/Tekirdağ Kombine Yoldaşı Aranıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çorlu/Tekirdağ Kombine Yoldaşı Aranıyor

Arkadaşlar,

önümüzdeki sezonda bu taraflardan devamlı maça giden, yol masraflarını kırışabileceğimiz, yolda sohbet muhabbet ile maç havasına girebileceğimiz, yoldaşlar aranmaktadır.

Özelden mesaj atarsanız görüşelim.Teşekkürler

Ohooo ne ipnesi ben öyle birşey mi dedim? Bir de iftira attın tüm foruma diye...Zaten hep bir tehdit hep bir mobbing...Yine geldin bulaştın...Bu arada keramettin chiro başlığımı sen mi çöpe attın?
Bak hala iftira ya. Şu forumda barındıysan benim sayemde, farkında bile değilsin.

Ben rapor okumam birinden pm gelmedikçe, biri raporlamıştır süper modlardan biri de çöpe atmıştır.

Bak hala iftira ya. Şu forumda barındıysan benim sayemde, farkında bile değilsin.

Ben rapor okumam birinden pm gelmedikçe, biri raporlamıştır süper modlardan biri de çöpe atmıştır.
Ya ne iftirası soru sordum...Sonunda soru işareti var sen seversin ???

Ayrıca hürmetler sana seni severim benim uğraşsan da beni kolladığını biliyorum ben nankör değilim vefalıyım...(y)

Renktaş senin oralarda oturan liseden bir arkadaşım vardı, bir ara kombine alıp sürekli gider gelirdi ama son yıllarda az gidiyor, aklımda olsun olur da bu sene gider ise sana haber veririm.

Üst Alt