Coulibaly: "Hasan Şaş'la çapkınlık yaptım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Coulibaly: "Hasan Şaş'la çapkınlık yaptım"

Yıl 1998 Ocak ayı sanırım A.Gücünde oynuyor; gol attı bize 1-1 yaptı skoru 40'lı dakikalar devre bitmeden, biz ona sürekli küfrediyorduk Eski Açıktan maç başından itibaren. Devre oldu çıkışa gitmedi geldi bizim tribüne hareket çekti, bizim tribünde komple hareketlendi aşağıya doğru ne varsa attı tabi alıp götürdüler sonra onu soyunma odasına. Ne günlerdi yenmiştik 2-1 bu arada o maçı.

Coulibaly: "Ankaragücü'nde Hasan Şaş ile beraber oynuyorduk. Bir gün bana 'Senin oteldeki oda nasıl, bana küçük oda vermişler' dedi. Ben de iyi dedim. 'Yarın bırakır mısın bana işim var' dedi. Ben de mal değilim anladım, 'Gelirken iki tane getir' dedim."

Coulibaly: "Ertesi gün biz 4 kişi otelde buluştuk. Hasan bir türlü başlamıyor. Cevap da vermiyor. Neyse ben başladım artık, Hasan da ses yok şortunu indirmiyor. Sordum yine, 'Ya Coulibaly seninki büyük, benimki küçük. Utanıyorum' dedi. 'Tamam kardeşim, herkes zenci değil' dedim."

Coulibaly: "Denizlispor'da oynarken şehirde bir telefoncuya gittim, bir tane güzel kıza aşık oldum. Onu götürmek istedim, 3 ay boyunca sürekli yalandan yanına gittim. En son adreslerimizi verdik. 'Taksiye bin gel' dedim. 3 ay çıktık, erkek arkadaşına yalan söyleyip yanıma geldi."

Coulibaly: "Bir gün Yılmaz Vural beni yanına çağırdı. 'Ya Coulibaly sen manyak mısın? Burası Türkiye. Adam geldi, her çarşamba nişanlıma basıyor diye şikayet etti seni.' dedi. Bundan sonra bir daha yapmadım, vallahi."

(Atakan Kurt)

Fernand Coulibaly: "Hasan Şaş ile grup seks yaptım"
Malili eski futbolcu Fernand Coulibaly'in YouTube'da Atakan Kurt'un kanalında yaptığı Hasan Şaş açıklaması günün en çok konuşulanları arasına girdi.

Malili eski futbolcu Fernand Coulibaly, YouTube'da Atakan Kurt'un kanalına konuk oldu ve yaptığı açıklamalar ile bir anda Türkiye'nin gündemine oturdu.

"Ankaragücü'nde Hasan Şaş ile beraber oynuyorduk. Bir gün bana 'Senin oteldeki oda nasıl, bana küçük oda vermişler' dedi. Ben de iyi dedim. 'Yarın bırakır mısın bana işim var' dedi. Ben de mal değilim anladım, 'Gelirken iki tane getir' dedim. Ertesi gün biz 4 kişi otelde buluştuk. Hasan bir türlü başlamıyor. Cevap da vermiyor. Neyse ben başladım artık, Hasan da ses yok şortunu indirmiyor. Sordum yine, 'Ya Coulibaly seninki büyük, benimki küçük. Utanıyorum' dedi. 'Tamam kardeşim, herkes zenci değil' dedim" dedi.

Üst Alt