Counter-Strike: Global Offensive - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bundan sonra Mehmet abiyle oynamıyoruz işin özeti veya böyle bi konsept yapabiliriz. (kafes)
1280x720-awp.jpg

"Diğerlerine dehşeti yaşatan kişi sürekli korku içindedir" Mehmet ağabey sayesinde ilk oyunumda ilk wini almış olsam dahi ben bile tilt olmadım değil açıkçası kendisine.

@Erman Türker cagirmazdik acil olmasa.
Ne oldu la vurdu mu kafanıza kafanıza :D Herif iyi oynuyor ya yapacak bir şey yok. Açıkçası bu oyunda ben dahi karşısında duramıyorum. Yoldaş türünde muhafız rütbem var ama onun sayesinde :D Bir ara ikili yoldaşa sardırmıştık sayesinde iyi rütbe yaptım. Ben o kadar değilim ya ben daha baya yeniyim oyunda. Aslında noob derken haklılık payı da yok değildi :D

Ne oldu la vurdu mu kafanıza kafanıza :D Herif iyi oynuyor ya yapacak bir şey yok. Açıkçası bu oyunda ben dahi karşısında duramıyorum. Yoldaş türünde muhafız rütbem var ama onun sayesinde :D Bir ara ikili yoldaşa sardırmıştık sayesinde iyi rütbe yaptım. Ben o kadar değilim ya ben daha baya yeniyim oyunda. Aslında noob derken haklılık payı da yok değildi :D

kafamiza vurmak ile biraksaydi keseke.. Adam bildigin elimize verdi.. O saatden sonra Saygim daha da artti kendisine karsi :D

Ben onun takımında olduğum için yırttım, sadece hızını alamayıp bir ara bana da sıktı ama çok kibar, vurduktan sonra özür diledi. Ama rakip takım oyuncuları bugün psikolojik destek almaya başlamışlar öyle duydum.

Ne saçma oyun yav 2-3 aydır girmiyordum Silver'a düşürmüş keleşten

İşin kötüsü yeni maç aradığında 5 dk bulamıyor Silver pek yok sanırım

Üst Alt