Counter-Strike: Global Offensive - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Karrigan babaya bir major yakisirdi sonuna kadar da hak etti. Faze acayip takim olmus ben bayadir izlemiyodum kimse NaVi'yi zorlayamiyordu. simple neden bu kadar sonuk kaldi sasirdim acikcasi. Ote yandan rain 5 sene oncesiymis gibi oynadi fenaydi. Uzun suredir izledigim en iyi major oldu seyircisizlik neymis be haci. Eternal Fire icin de guzel deneyim olmustur o takim iyi yolda bence

EF kadar kanser takım varmıdır ki top 20 de
Xantares bugün kariyerinde timing konusunda en şanssız maçını oynamış olabilir. Yediği vuruşlar da cabası... Zaten maç içinde tilt oldu. Standart performansının altına düştüğü an takımın maç kazanması imkansız hale geliyor. Takımın en güvendiği isim oyundan düşünce sonuç maalesef bu oluyor. Ek olarak Nuke mapinde T oynarken iki kez 5vs3 round verdik. Entry alıp kaç round verdik? Ben sayamadım. Last change bekliyoruz. Büyük ihtimal MIBR gelecek. Onlarda TOP 22 ye yükselmişler.

Xantares bugün kariyerinde timing konusunda en şanssız maçını oynamış olabilir. Yediği vuruşlar da cabası... Zaten maç içinde tilt oldu. Standart performansının altına düştüğü an takımın maç kazanması imkansız hale geliyor. Takımın en güvendiği isim oyundan düşünce sonuç maalesef bu oluyor. Ek olarak Nuke mapinde T oynarken iki kez 5vs3 round verdik. Entry alıp kaç round verdik? Ben sayamadım. Last change bekliyoruz. Büyük ihtimal MIBR gelecek. Onlarda TOP 22 ye yükselmişler.
bu neyce

Reis bizim takım böyle iki ileri bir geri gider tier 1 olması imkansız gibi. Hele o Nukede 5v3 adamlar pistol eko iken bizim oyuncu bomba kuruyor diğer oyuncumuzda molotov var atmıyor kapıya herif kapıyı açtı çıktı bizim bomba kuran adamı vurduya televizyonu aşşağı atacaktım. Oradan 5v3 full rifle iken eli verdik şaka gibi

Üst Alt