Cristiano Ronaldo Başlığı - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cr kac kere reali ipten aldi Elenmekten kurtardi hatirlatim. En basit ornekler Juve ya karsi atleticoya karsi Bayerne karsi Vfle karsi

Konuyu neden buraya cektin ki simdi

Ben acik ve net sekilde Messi varken ligi kazanamadigi icin Ronaldo'nun Juve'ye gittigini soyledigini belirttim Perez'in

Messi varken ligi gayet normal sekilde kazanbiliyordu kupalari topluyordu falan diyorsan de, yoksa CL'de su turu aldirdi bu turu aldirdi diye konusmanin pek bir manasi yok

Neticede herife loser veya kotu topcu demiyorum. Messi varken lig ona haram diyorum

Ondan mı mahkemeden kaçıyordu

Ya da mesela bu kadar iddialısın ya 3 yıl önce Viyana'da 2 türk kıza tecavüz ettiler bunu yapanlara ne ceza verildi bilgin var mı?

bunu diyorsan
Mit relativ hohen Haftstrafen - je sechs Jahre für die beiden 18- sowie fünf Jahre für den 16-Jährigen - ist am Dienstag im Wiener Landesgericht der Prozess um die Vergewaltigung einer 21-Jährigen am Praterstern im April 2016 zu Ende gegangen

2 sine 6 sene digerine 5 sene hapis. Bu da olayda 18 yas altinda olduklrindan dolayi

hapis cezasi hak ediyor

mahkemeye verecegini aciklamisti Ronaldo. EA felan da sicti Ronaldodan neymara gecerek (neymarin da basina geldi bu olay simdide)

Muhtemelen anlasmislardir ama hos bir durum degil

Ciddi para cezalari verilmeli en azindan. Zaten tecavuzden haksiz yere suclanmak tecavuz kadar kotu bir sey. Sizan belgeler Ronaldo icin kotu oldu

Tecavuzumsu bir sey var gibi olacak hep

Üst Alt