Cristiano Ronaldo Başlığı - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Vallah Real o kadar parayi vermez diyemiyorum , yani teklif olsa zaten minimum 200 milyon euro ederi vardir su piyasada.

PSG icin de kisa surede CL sampiyonlugu icin dogru hamle olur mu bilemiyorum ama 2 yil Fransa gibi ligde Ronaldo yine gollerine devam eder. Bu durumda belki Neymar'a da fazla yuk binmez.
Neymar lütfedip oynamıyorki doğru düzgün. Bappe de bence abartılan bir oyuncu, çok iyi adam ama takımı taşıyamıyor.

Ronaldo bu açıdan daha çok fayda sağlar ama işte bonservis vermek biraz ekstra, öyle 50den aşağıya da vermezler bence.

Juve 30 m euro maaş veriyor diye beleşe vazgeçelerse olabilir tabii ama diğer türlü 80 kağıt gömmeleri gerekecek o da en az, 3 yıllık sözleşme olsa 140 edecek, ciddi bir meblağ.

Kim ne derse desin, Juventus Ronaldo yokken daha iyi takimdi. Adam savunmada bildigin kara delik. Messi gibi yaratici da degil ama tabi ceza sahasinda hala cok iyi ama topu ona getirene kadar canlari cikiyor.
Juve daha iyiydi derken UCL icin demek istedim. Italya ligini Inter sampiyonluga oynayinca takip etmeye basladim ( her hafta)

Neymar ve Ronaldo ile PSG elek olur. Bence Messi oraya daha iyi gider.

Neymar lütfedip oynamıyorki doğru düzgün. Bappe de bence abartılan bir oyuncu, çok iyi adam ama takımı taşıyamıyor.

Ronaldo bu açıdan daha çok fayda sağlar ama işte bonservis vermek biraz ekstra, öyle 50den aşağıya da vermezler bence.

Juve 30 m euro maaş veriyor diye beleşe vazgeçelerse olabilir tabii ama diğer türlü 80 kağıt gömmeleri gerekecek o da en az, 3 yıllık sözleşme olsa 140 edecek, ciddi bir meblağ.
Suan Juventus CL biletini kapamayacak gibi ve bu durumda Ronaldo orada kalmaz artik bence. Buyuk ihtimal transfer olmak isteyecektir. Bakalim ne olacak onumuzdeki gunlerde.

Futbol romantizmini seven biriyim.

ManU’ya gidip #7 numarayı alsın hemen

Ayrıca dün Sporting’in şampiyonluğunu Instagram’dan paylaştı. Finişi orada da yapabilir

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt